“Hallucinate” kolejnym singlem z albumu “Future Nostalgia” Dua Lipy. Zobacz teledysk!

Obserwuj nas na instagramie:

Dua Lipa właśnie zaprezentowała teledysk do nowego singla z albumu Future Nostalgia. Jest nim utwór Hallucinate. Zobaczcie bajkowy teledysk!

Dua Lipa jako postać z kreskówki

Animowany świat towarzyszy promocji albumu Future Nostalgia już od dawna. Zaczęło się już przy okazji klipu do drugiego singla Physical, w którym kilka pierwszych scen zostało stworzonych właśnie w kreskówkowym stylu. Powstała wtedy nawet specjalna kolekcja merchu, w której postać Dua Lipy była przedstawiona jako postać z kreskówki.

Hallucinate – nowy singiel Dua Lipy

Tym razem wokalistka całkowicie wciąga swoich fanów w bajkowy świat, a to za sprawą teledysku do jej nowego singla. Został nim utwór Hallucinate – jeden z najbardziej tanecznych i lubianych przez fanów brytyjskiej artystki kawałków z albumu Future Nostalgia.

Klip do niego jest dokładnie taki, jak sam utwór – szalony, kolorowy i pełen pozytywnej energii. Animowana Dua Lipa zaprasza w nim na swoje wirtualne show. Co się dzieje dalej? Przekonajcie się sami! Aby dać się w pełni porwać serwowanym przez artystkę wrażeniom i poczuć się jak na koncercie, użyjcie słuchawek, gdyż ścieżka audio została wzbogacona o specjalne efekty dźwiękowe 360 Reality Audio.

Wejdź w kreskówkowy świat Dua Lipy!

Chcecie być jak Dua Lipa? Już teraz możecie dołączyć do jej bajkowego świata. Artystka stworzyła specjalne filtry na Instagramie, które przeniosą Was w nowy wymiar, rodem z klipu do Hallucinate. Znajdziecie je na oficjalnym profilu wokalistki – wypróbujcie!

Dua Lipa Hallucinate

Dua Lipa właśnie zaprezentowała teledysk do nowego singla z albumu Future Nostalgia. Jest nim utwór Hallucinate. Zobaczcie bajkowy teledysk! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Dua Lipa […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →