„Hallucinate” kolejnym singlem z albumu „Future Nostalgia” Dua Lipy. Zobacz teledysk!

Podziel się newsem:

Dua Lipa właśnie zaprezentowała teledysk do nowego singla z albumu Future Nostalgia. Jest nim utwór Hallucinate. Zobaczcie bajkowy teledysk!

Dua Lipa jako postać z kreskówki

Animowany świat towarzyszy promocji albumu Future Nostalgia już od dawna. Zaczęło się już przy okazji klipu do drugiego singla Physical, w którym kilka pierwszych scen zostało stworzonych właśnie w kreskówkowym stylu. Powstała wtedy nawet specjalna kolekcja merchu, w której postać Dua Lipy była przedstawiona jako postać z kreskówki.

Hallucinate – nowy singiel Dua Lipy

Tym razem wokalistka całkowicie wciąga swoich fanów w bajkowy świat, a to za sprawą teledysku do jej nowego singla. Został nim utwór Hallucinate – jeden z najbardziej tanecznych i lubianych przez fanów brytyjskiej artystki kawałków z albumu Future Nostalgia.

Klip do niego jest dokładnie taki, jak sam utwór – szalony, kolorowy i pełen pozytywnej energii. Animowana Dua Lipa zaprasza w nim na swoje wirtualne show. Co się dzieje dalej? Przekonajcie się sami! Aby dać się w pełni porwać serwowanym przez artystkę wrażeniom i poczuć się jak na koncercie, użyjcie słuchawek, gdyż ścieżka audio została wzbogacona o specjalne efekty dźwiękowe 360 Reality Audio.

Wejdź w kreskówkowy świat Dua Lipy!

Chcecie być jak Dua Lipa? Już teraz możecie dołączyć do jej bajkowego świata. Artystka stworzyła specjalne filtry na Instagramie, które przeniosą Was w nowy wymiar, rodem z klipu do Hallucinate. Znajdziecie je na oficjalnym profilu wokalistki – wypróbujcie!

Dua Lipa Hallucinate

Dua Lipa właśnie zaprezentowała teledysk do nowego singla z albumu Future Nostalgia. Jest nim utwór Hallucinate. Zobaczcie bajkowy teledysk! Dua Lipa jako postać z kreskówki Animowany świat towarzyszy promocji albumu Future Nostalgia już od dawna. Zaczęło się już przy okazji klipu do drugiego singla Physical, w którym kilka pierwszych scen zostało stworzonych właśnie w kreskówkowym […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.