Dua Lipa prezentuje nowy singiel z albumu “Future Nostalgia”


31 stycznia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Koniec tajemnic! Dua Lipa przestaje trzymać nas w niepewności i ujawnia datę premiery nowego albumu. Opublikowała też nowy singiel – Physical.

Znamy datę premiery nowego albumu Dua Lipy!

Nadchodzący album Dua Lipy to z pewnością jedna z bardziej wyczekiwanych premier muzycznych w tym roku. Artystka długo ukrywała jego szczegóły i stopniowo budowała napięcie. Wszystkie tajemnice zostały właśnie odkryte!

Drugi album Dua LipyFuture Nostalgia, ujrzy światło dzienne 3 kwietnia 2020 roku. Na płycie znajdzie się 11 nowych piosenek, w tym trzy single – dobrze już znany Don’t Start Now, tytułowy Future Nostalgia oraz nowy, zaskakujący – Physical.

Posłuchaj nowego singla Dua Lipy – Physical!

Future Nostalgia – tracklista, preorder

1. Future Nostalgia
2. Don’t Start Now
3. Cool
4. Physical
5. Levitating
6. Pretty Please
7. Hallucinate
8. Love Again
9. Break My Heart
10. Good in Bed
11. Boys Will Be Boys

Na oficjalnej stronie artystki można już zamawiać preorder albumu Future Nostalgia. Ukaże się on w trzech wersjach: standardowo na CD, na vinylu i na kasecie. Do wyboru jest również specjalny box set, w którym znajdą się: ekskluzywny, neonowy vinyl, 20-stronicowy album z fotografiami, art print z podziękowaniami od artystki, tatuaż Dua Lipy, wlepki i jedna ze specjalnych fotografii polaroid.

Nie możemy się doczekać premiery nowego albumu Dua Lipy!

Dua Lipa Future Nostalgia

Koniec tajemnic! Dua Lipa przestaje trzymać nas w niepewności i ujawnia datę premiery nowego albumu. Opublikowała też nowy singiel – Physical. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →