Dua Lipa prezentuje nowy singiel z albumu „Future Nostalgia”


31 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Koniec tajemnic! Dua Lipa przestaje trzymać nas w niepewności i ujawnia datę premiery nowego albumu. Opublikowała też nowy singiel – Physical.

Znamy datę premiery nowego albumu Dua Lipy!

Nadchodzący album Dua Lipy to z pewnością jedna z bardziej wyczekiwanych premier muzycznych w tym roku. Artystka długo ukrywała jego szczegóły i stopniowo budowała napięcie. Wszystkie tajemnice zostały właśnie odkryte!

Drugi album Dua LipyFuture Nostalgia, ujrzy światło dzienne 3 kwietnia 2020 roku. Na płycie znajdzie się 11 nowych piosenek, w tym trzy single – dobrze już znany Don’t Start Now, tytułowy Future Nostalgia oraz nowy, zaskakujący – Physical.

Posłuchaj nowego singla Dua Lipy – Physical!

Future Nostalgia – tracklista, preorder

1. Future Nostalgia
2. Don’t Start Now
3. Cool
4. Physical
5. Levitating
6. Pretty Please
7. Hallucinate
8. Love Again
9. Break My Heart
10. Good in Bed
11. Boys Will Be Boys

Na oficjalnej stronie artystki można już zamawiać preorder albumu Future Nostalgia. Ukaże się on w trzech wersjach: standardowo na CD, na vinylu i na kasecie. Do wyboru jest również specjalny box set, w którym znajdą się: ekskluzywny, neonowy vinyl, 20-stronicowy album z fotografiami, art print z podziękowaniami od artystki, tatuaż Dua Lipy, wlepki i jedna ze specjalnych fotografii polaroid.

Nie możemy się doczekać premiery nowego albumu Dua Lipy!

Dua Lipa Future Nostalgia

Koniec tajemnic! Dua Lipa przestaje trzymać nas w niepewności i ujawnia datę premiery nowego albumu. Opublikowała też nowy singiel – Physical. Znamy datę premiery nowego albumu Dua Lipy! Nadchodzący album Dua Lipy to z pewnością jedna z bardziej wyczekiwanych premier muzycznych w tym roku. Artystka długo ukrywała jego szczegóły i stopniowo budowała napięcie. Wszystkie tajemnice […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →