Dua Lipa i J Balvin łączą siły w wakacyjnym singlu “UN DÍA (ONE DAY)”

Obserwuj nas na instagramie:

Dua Lipa, J Balvin, Bad Bunny i Tainy. Z takiego połączenia mogło wyjść tylko jedno – prawdziwy, wakacyjny hit! Posłuchajcie UN DÍA (ONE DAY)!

J Balvin to kolumbijski wokalista, który zasłynął między innymi za sprawą przeboju Mi Gente. Od tej pory niemal każdy jego nowy utwór staje się z automatu przebojem. Ma na swoim koncie szereg nagród i jest jednym z najbardziej pożądanych artystów na największych festiwalach na całym świecie.

J Balvin, Dua Lipa, Bad Bunny i Tainy we wspólnym utworze – UN DÍA (ONE DAY)

Piosenkarz, pomimo wydanego zaledwie kilka miesięcy temu albumu Colores, właśnie wypuścił swój kolejny singiel i nie inaczej jest tym razem – mamy kolejny hit! Tym bardziej, że J Balvin zaprosił do niego portorykańskiego piosenkarza Bad Bunny, producenta Tainy oraz wokalistkę z absolutnego topuDua Lipę!

Dua Lipa J Balvin UN DIA One Day

Z tego kolektywu powstał hiszpańsko-angielski utwór UN DÍA (ONE DAY) – chilloutowy, wakacyjny kawałek w stylu tanecznego latino w połączeniu z reggaeton. Dua Lipa napisała na swoim Facebooku o współpracy z J Balvin:

Mam nadzieję, że ta piosenka przeniesie Was gdzieś na wyspę… nawet jeśli tylko na chwilę. Dziękuję J Balvin, Bad Bunny, Tainy. Po usłyszeniu Waszych słów, produkcji i czytając Wasze teksty, byłam podekscytowana tym, że wybraliście mnie do napisania i dodania czegoś do Waszej historii. Mam nadzieję, że namalowaliśmy ten obraz tak, jak sobie wyobrażaliście. Dziękuję za uwzględnienie mnie w swojej wizji!

Zobacz teledysk do nowego singla J Balvina, Dua Lipy, Bad Bunny i Tainyego – UN DÍA (ONE DAY)

W klimatycznym teledysku do utworu wystąpiła hiszpańska aktorka Úrsula Corberó, znana jako Tokyo z serialu Dom z Papieru. Grana przez nią w klipie postać samotnie przechodzi przez życie, radząc sobie z rozstaniem, o którym śpiewa Dua Lipa. Zobaczcie!

Dua Lipa, J Balvin, Bad Bunny i Tainy. Z takiego połączenia mogło wyjść tylko jedno – prawdziwy, wakacyjny hit! Posłuchajcie UN DÍA (ONE DAY)! Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? J Balvin to kolumbijski wokalista, który zasłynął […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →