Powstała kolekcja ubrań dla fanów „Domu z papieru”


07 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

W piątek na Netflixa trafił czwarty sezon serialu Dom z papieru, a w jednej z popularnych sieciówek można kupić ubrania i dodatki inspirowane hiszpańską produkcją.

Hiszpański serial Dom z papieru (La casa del papel) to jeden z największych popkulturowych fenomenów ostatnich lat. Historię grupy przestępców, którzy włamali się do narodowej mennicy śledzą miliony widzów na całym świecie, którzy z niecierpliwością wyczekują kolejnych sezonów.

Bella Ciao! Pull&Bear stworzył kolekcję dla fanów serialu Dom z papieru

3 kwietnia na Netflixie pojawiła się czwarty sezon Domu z papieru. Tego samego dnia do sprzedaży internetowej marki Pull&Bear trafiła kolekcja ubrań inspirowana serialem. Jest ona w całości utrzymana w trzech kolorach charakterystycznych dla serialu: czerwieni, czerni i bieli. Znalazły się w niej koszulki, bluzy, kurtki, czapki, skarpetki czy torby. Jednak największa gratką dla fanów hiszpańskiej produkcji jest bez wątpienia czerwony kombinezon przypominający ten, w którym występują bohaterowie.

Wszystkie ubrania są luźne i wykonane z miękkich materiałów, w sam raz na serialowe maratony w czasie kwarantanny.

Pull&Bear kolekcja inspirowana serialem Dom z papieru

Część z tych rzeczy wyprzedała się na pniu, jednak warto zaglądać na stronę, być może wkrótce trafią ponownie do sprzedaży. Kolekcję znajdziecie pod tym linkiem.

Kolekcja Pull&Bear x Casa del papel
Kolekcja Pull&Bear x Casa del papel
Kolekcja Pull&Bear x Casa del papel

W piątek na Netflixa trafił czwarty sezon serialu Dom z papieru, a w jednej z popularnych sieciówek można kupić ubrania i dodatki inspirowane hiszpańską produkcją. Hiszpański serial Dom z papieru (La casa del papel) to jeden z największych popkulturowych fenomenów ostatnich lat. Historię grupy przestępców, którzy włamali się do narodowej mennicy śledzą miliony widzów na […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →