"Dom z papieru: Korea"

„Dom z papieru: Korea”Netflix zdradza datę premiery serialu


29 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Po międzynarodowym sukcesie hiszpańskiego Domu z papieru, przyszedł czas na koreańską wersję produkcji. Sprawdźcie najnowszą zapowiedź serialu.

Oryginalny, hiszpański Dom z papieru (tytuł oryginalny – La casa del papel) zadebiutował na Netflixie w 2017 roku. Serial szybko zyskał ogromną popularność na całym świecie i doczekał się 5 sezonów. Póki co wygląda na to, że ta historia dobiegła końca. Możemy się natomiast spodziewać spin-offów i nowych wersji serii.

Bella Ciao, ale po koreańsku – Netflix zapowiada premierę serialu Dom z papieru: Korea

Ogłoszono już, że Berlin, jeden z bohaterów oryginalnej produkcji, doczeka się własnego serialu. Jego premiery możemy spodziewać się jednak dopiero w 2023 roku. Wcześniej, bo jeszcze w tym roku na Netflixie pojawi się inna nowość ze świata Domu z papieru, a mianowicie jego koreański remake. Premiera Domu z papieru: Korea zaplanowana jest na 24 czerwca.

Grupa desperatów ukrytych pod maskami łączy siły pod przywództwem mistrza zbrodni znanego jako „Profesor”, aby dokonać największego napadu, jaki kiedykolwiek widziała Korea. Zaufaj Profesorowi. Wybierz swoją nazwę miasta. Załóż maskę. Już czas.

czytamy w zapowiedzi serialu

Dom z papieru: Korea | Zapowiedź premiery | Netflix

Serial wyreżyserował Kim Hong-sun. Twórcami adaptacji hiszpańskiego hitu jest trójka scenarzystów: Ryu Yong-jae, Kim Hwan-chae i Choe Sung-jun. Na ekranie w roli Profesora zobaczymy Yoo Ji-tae. Oprócz niego, w produkcji występują także: Park Hae-soo (Berlin), Jun Jong-seo (Tokyo), Lee Won-jong (Moscow), Kim Ji-hun (Denver), Jang Yoon-ju (Nairobi), Lee Hyun-woo (Rio), Kim Ji-hoon (Helsinki) i Lee Kyu-ho (Oslo).

Po międzynarodowym sukcesie hiszpańskiego Domu z papieru, przyszedł czas na koreańską wersję produkcji. Sprawdźcie najnowszą zapowiedź serialu. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny Oryginalny, hiszpański […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →