kadr z klipu „Berlin | Character Introduction”

„Berlin” przedstawia swój nowy gang. Kto tym razem dokona zuchwałego napadu?


04 października 2022

Podziel się newsem:

Berlin, czyli pierwszy spin-off Domu z papieru, powoli zaczyna nabierać kształtów. Netflix zaprezentował nowe postacie, które wejdą w skład gangu tytułowego bohatera.

Berlin powraca i przedstawia swoich ludzi

Serial Berlin został zapowiedziany dziesięć miesięcy temu. Od tego czasu nie pojawiło się zbyt wiele informacji o pierwszym spin-offie Domu z papieru. Wiadomo na razie, że historia będzie prequelem serialu, a więc jej akcja została osadzona przed napadem na hiszpańską mennicę. W roli głównej wystąpi rzecz jasna lubiany Pedro Alonso. Twórcy więcej szczegółów nie zdradzili. No, może za jednym wyjątkiem, gdyż poznaliśmy już członków gangu Berlina. Znalazło się w nim miejsce dla Damiána, powiernika głównego bohatera, filantropa i mózgu całej operacji. Zagra go Tristán Ulloa. W nowej ekipie jest również Keila, specjalistka od elektroniki, w którą wcieli się Michelle Jenner. Skład zasila także Bruce – typ człowieka, który zamiast rozmawiać i planować, woli działać. Jego rolę odegra Joel Sanchez. Berlin będzie mógł także liczyć na wsparcie mężczyzny imieniem Roi (Julio Peña Fernández) oraz narwanej Cameron (Begoña Vargas). Sprawdźcie filmik przedstawiający postacie!

Berlin – wprowadzenie postaci

Zdjęcia do produkcji rozpoczęły się 3 października. Serial zadebiutuje w przyszłym roku.

Dom z papieru się rozpadł, ale to dopiero początek

Dom z papieru to serial hiszpańskiej Anteny 3, który zadebiutował w maju 2017. Kilka miesięcy później Netflix zakupił prawa do produkcji. Obraz przedstawia historię genialnego kryminalisty Profesora i grupy jego podwładnych, którzy dokonują napadu na Hiszpańską Mennicę Królewską. Napastnicy kryją się pod maskami Salvadora Dalego i zwracają się do siebie pseudonimami, którymi są nazwy miast. Skrupulatnie przygotowany plan nie idzie jednak po myśli przestępców. Dom z papieru doczekał się pięciu sezonów, a także koreańskiego remake’u, którego pierwsza część miała premierę w czerwcu bieżącego roku. Nie wiadomo, kiedy ukaże się kolejne sześć odcinków, ale Netflix zamówił już drugi sezon. Berlin będzie z kolei pierwszym spin-offem Domu z papieru i wygląda na to, że uniwersum dopiero zaczyna się rozwijać.

Berlin, czyli pierwszy spin-off Domu z papieru, powoli zaczyna nabierać kształtów. Netflix zaprezentował nowe postacie, które wejdą w skład gangu tytułowego bohatera. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →