Netflix

Ed Sheeran zagra w nowej wersji „Domu z papieru”?


03 grudnia 2021

Podziel się newsem:

W Internecie ukazało się nagranie z castingu do brytyjskiej wersji Domu z papieru, w którym udział wziął Ed Sheeran.

Ed Sheeran jako Glasgow. Lub Ipswich

Ed Sheeran ma już za sobą występy na dużym ekranie. Artysta grał głównie siebie, pojawiając się między innymi w Czerwonej nocie, Yesterday czy Bridget Jones 3. Użyczył też głosu w dziewiątym epizodzie sagi Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie. Sheeran wystąpił także w Grze o tron, gdzie w siódmym sezonie serialu, odegrał małą rolę jednego z żołnierzy Lannisterów.

Ed Sheeran zagra w nowej wersji „Domu z papieru”?
fot. materiały prasowe

Teraz w Internecie ukazało się nagranie z przesłuchań do brytyjskiej wersji Domu z papieru, w którym Ed kandyduje do roli Glasgow. Jak sam jednak podkreślił, wolałby wcielić się w postać o pseudonimie Ipswich, gdyż właśnie to miasto jest bliższe jego sercu. Muzyk pojawił się na castingu w charakterystycznym czerwonym kombinezonie i masce Salvadora Dalego, czyli stroju członków La Bandy. Trzeba też przyznać, że skok na Pałac Buckingham jest całkiem ciekawym pomysłem Jego przesłuchanie nie uszło także uwadze Alvaro Morte, czyli Profesora. Sprawdźcie, jak poradził sobie Ed Sheeran!

Casting Eda Sheerana | Dom z papieru, zobacz

Ed się nie dostał

Całość jest oczywiście nieprawdą. Ed Sheeran nie brał udziału w żadnym castingu do brytyjskiej wersji Domu z papieru, bo taka nie powstaje. Filmik jest częścią promocji odcinków z drugiej połowy piątego sezonu, które właśnie dziś ukazały się na Netfliksie. Są to jednocześnie ostatnie odcinki serialu.

Powstaje za to południowokoreańska wersja Domu z papieru. Seria ma przełożyć wydarzenia z oryginału na azjatycki grunt. Netflix zapowiedział także spin-off o jednej z najbardziej lubianych postaci – Berlinie. W głównej roli powróci rzecz jasna Pedro Alonso, ale biorąc pod uwagę losy Berlina, będzie to prawdopodobnie prequel. Produkcja trafi na platformę w 2023 roku, jednak nie ujawniono żadnych dodatkowych informacji.

W Internecie ukazało się nagranie z castingu do brytyjskiej wersji Domu z papieru, w którym udział wziął Ed Sheeran. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →