fot. materiały prasowe

Ed Sheeran x Pokemon Go. Co wyniknie z tej współpracy?


17 listopada 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Ed Sheeran właśnie nawiązał współpracę z Pokemon Go. Co sądzicie o tym posunięciu firmy Niantic i co właściwie wiadomo o roli brytyjskiego wokalisty w tej kolaboracji?

Ed Sheeran – po wydaniu płyty można wrócić do gier

Muzyk ma teraz swój czas. Jest świeżo po premierze albumu = (Equals), przygotowania do trasy koncertowej wrą – a nie wolno zapomnieć, że przy okazji swego tournée odwiedzi również Polskę – krótko mówiąc, dzieje się. Szczególnie, że podsumowanie matematycznych działań artysty obrodziło wysokim wynikiem. Grzeje w radiostacjach, grzeje w Internecie, grzeje krytyków, a co najważniejsze – grzeje również fanów. Przerwa, którą zafundował sobie Ed Sheeran, stanowczo zaowocowała. Nie tylko nikt o nim nie zapomniał, ale wszyscy się zwyczajnie stęsknili. Za balladami, za przebojami, za historiami opowiedzianymi poprzez czułą gitarę i miękki głos wokalisty.

Artysta nie zostawił jednak swych fanów wyłącznie z tą muzyczną częścią swojej osoby. Jeszcze przed wydaniem płyty = (Equals) pisaliśmy o tym, że postanowił wejść na boisko, a wcześniej sponsorować swoją ulubioną drużynę. Teraz muzyk wykonał kolejny duży ruch i wkroczył na rynek gier, nawiązując współpracę z firmą Niantic – deweloperem Pokemon Go.

Przeczytaj: Ed Sheeran i jego miłosne równania – recenzja albumu „= (Equals)”

Ed Sheeran Pokemon Go
fot. materiały prasowe

Catch ’em all albo po prostu… złap go?

Zarówno muzyk, jak i deweloperzy Pokemon Go potwierdzili ową współpracę. Szczegóły tego projektu nie zostały jednak dotychczas ujawnione, co oznacza tylko jedno. Należy mieć rękę na pulsie i wyczekiwać detali. Jak sądzicie, na czym będzie polegać współpraca Pokemon i Eda Sheerana? Spodziewacie się nowego avatara a może promocyjnej piosenki?

Ed Sheeran – Overpass Graffiti [Official Video]

Ed Sheeran właśnie nawiązał współpracę z Pokemon Go. Co sądzicie o tym posunięciu firmy Niantic i co właściwie wiadomo o roli brytyjskiego wokalisty w tej kolaboracji? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →