Ubisoft

Ubisoft przedstawił plany dalszego rozwoju „Assassin’s Creed: Valhalla”


08 listopada 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Assassin’s Creed: Valhalla po premierze nadal pozostaje w fazie dalszego rozwoju. Ubisoft przedstawił plany na najbliższą przyszłość związaną z grą.

Ubisoft nie przestaje rozwijać Assassin’s Creeda

Mija rok od premiery Assassin’s Creed: Valhalla. Gra Ubisoftu zebrała raczej pozytywne recenzje, chociaż wśród większych wad do teraz wymienia się ogrom świata. Dwunasta produkcja z serii Assassin’s Creed doczekała się już dwóch fabularnych dodatków: w maju 2021 roku ukazała się zawartość zatytułowana Gniew druidów. Dodatek wprowadził do gry nową krainę do zwiedzania oraz sporą ilość nowego wyposażenia, w którego mogliśmy zaopatrzyć naszą bohaterkę lub bohatera.

Podobnie sytuacja wyglądała z wydanym w sierpniu dodatkiem Oblężenie Paryża. Ubisoft nie zamierza kończyć wsparcia dla Assassin’s Creed: Valhalla, zapowiadając nowe rozszerzenia i łatki. Wszystkie mają się ukazać jeszcze do końca roku.

Ubisoft przedstawił plany dalszego rozwoju „Assassin’s Creed: Valhalla”
Assassin’s Creed: Valhalla, okładka gry

Dwunasty Assassin’s Creed jeszcze nie trafi do Valhalli

Ubisoft jest w swoich przekazach dosyć enigmatyczny. Studio nie podzieliło się szczegółami rozszerzeń. Pierwsza aktualizacja opatrzona numeracją 1.4.0 ukaże się już 9 listopada. Oprócz prawdopodobnych poprawek błędów w grze pojawi się także nowa aktywność poboczna: Tombs of the Fallen. Części graczy od razu skojarzyło się to z podobną mechaniką z Assassin’s Creed 2. W produkcji z 2009 roku, aktywność ta polegała na przemierzaniu ukrytych grobowców, w celu zdobycia specjalnych pieczęci, będącymi jednocześnie kluczami do zdobycia specjalnej zbroi.

Już 11 listopada rozpocznie się specjalne wydarzenie – Festiwal Oskoreia. W mitologii skandynawskiej są to Dzikie Łowy lub też Dziki Gon. Nazwa nieprzypadkowa, bo Gon znany z wiedźmińskiej sagi Andrzej Sapkowskiego został zaczerpnięty właśnie z germańskich i skandynawskich wierzeń. Na czele upiornego orszaku stał zazwyczaj Odyn. Event potrwa do 2 grudnia, jednak póki co nie wiadomo o nim zbyt wiele. Ostatnia, tym razem większa aktualizacja, ukaże się w grudniu. Spekuluje się także, że Ubisoft pracuje nad trzecim rozszerzeniem fabularnym – Dawn of Ragnarok.

Ubisoft przedstawił plany dalszego rozwoju „Assassin’s Creed: Valhalla”
Twitter / Assassin’s Creed

Assassin’s Creed: Valhalla po premierze nadal pozostaje w fazie dalszego rozwoju. Ubisoft przedstawił plany na najbliższą przyszłość związaną z grą. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Ubisoft […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →