kadr z serialu "Wiedźmin"

WiedźminNetflixa doczekał się oficjalnego zwiastuna drugiego sezonu


02 listopada 2021

Podziel się newsem:

Netflix podzielił się teaserem drugiego sezonu Wiedźmina. Hanry Cavill w roli Geralta z Rivii po raz kolejny zawita na ekranach w grudniu tego roku.

Drugi sezon Wiedźmina już wkrótce

Netflix podzielił się oficjalnym zwiastunem drugiego sezonu Wiedźmina. 17 grudnia widzowie zobaczą dalszy ciąg przygód Geralta z Rivii, księżniczki Cirilli, czarodziejki Yennefer z Vengerbergu, barda Jaskra i innych.

Zobacz: Wiedźmin z książki czy z gry? W serialu pojawi się kontrowersyjny wątek

Drugi sezon Wiedźmina oparty będzie na wątku przeznaczenia, co podkreślają zarówno materiały promocyjne oraz producenci serialu. Ekranizacja prozy Andrzeja Sapkowskiego przedstawi widzom m.in. innych płatnych zabójców potworów z warowni Kaer Morhen (w tym Vesemira, w którego wcielił się Kim Bodnia) oraz wiedźmiński trening Cirilli.

Jeśli autorzy Wiedźmina trzymali się książkowego pierwowzoru, w murach Kaer Morhen pojawi się także czarodziejkę Triss Merigold, która opiekowała się księżniczką Cintry.

Wiedźmin – sezon 2 – oficjalny zwiastun

Wiedźmin sezon 2 premiera
Netflix

Trzeci sezon przygód Białego Wilka potwierdzony. W planach rozszerzenie uniwersum

Wiedźmińska Saga Andrzeja Sapkowskiego cieszy się dużą popularnością wśród subskrybentów Netflixa. Jeszcze przed premierą drugiego sezonu producenci potwierdzili, że Wiedźmin doczeka się także trzeciej odsłony filmowej serii.

Zobacz: Geralt z Rivii wrócił do Łodzi. Powstał ogromny mural w centrum miasta

23 sierpnia na Netflixie pojawiło się anime osadzone w uniwersum Sapkowskiego. Wiedźmin: Zmora Wilka opowiada historię Vesemira – mentora Geralta z Rivii oraz innych wiedźminów wychowanych w Warowni Starego Morza.

wiedźmin zmora wilka plakat netflix
materiały prasowe

Na przyszły rok zaplanowano The Witcher: Blood Origin, którego akcję osadzono ponad tysiąc lat przed wydarzeniami z Rzeźnikiem z Blaviken w roli głównej. W polskiej wersji językowej podtytuł przetłumaczono jako Rodowód Krwi. Twórcy serialu obrali za cel przedstawienie wydarzeń z tzw. Koniunkcji Sfer, czyli momentu, kiedy światy potworów, elfów, ludzi i krasnoludów połączyły się. Według wiedźmińskiego uniwersum, to właśnie wtedy na ziemi pojawili się pierwsi zabójcy potworów.

Pojawiły się także pogłoski o serialu przeznaczonym przede wszystkim dla dziecięcej części widowni. Na razie Netflix nie potwierdził oraz nie zdementował plotek na temat wspomnianego projektu.

Netflix podzielił się teaserem drugiego sezonu Wiedźmina. Hanry Cavill w roli Geralta z Rivii po raz kolejny zawita na ekranach w grudniu tego roku. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →