“The Witcher” – muzyka z serialu “Wiedźmin” już dostępna


24 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Dziś do sprzedaży i na serwisy streamingowe trafiła ścieżka dźwiękowa z serialu Wiedźmin. Autorkami muzyki są Sonya Belousova oraz Giona Ostinelli, które tworzą znany i ceniony duet kompozytorski.

Soundtrack do serialu Wiedźmin już dostępny

Album The Witcher zawiera kompozycje duetu stworzone na potrzeby, wyprodukowanego przez Netflix i odnoszącego sukcesy na świecie, serialu Wiedźmin. W roli tytułowej występuje znany angielski aktor Henry Cavill.

Album zawiera również stylizowaną średniowieczną balladę Toss A Coin To Your Witcher, która stała się viralowym przebojem, wykonywanym przez wielu artystów oraz fanów serialu na całym świecie.

Jaskier – Toss A Coin To Your Witcher

Najciekawszym w pisaniu muzyki do Wiedźmina była możliwość stworzenia unikalnego muzycznego uniwersum. Napisałyśmy masę piosenek, tańców i stylizowanej muzyki ludowej, współpracując z grupą wybitnych instrumentalistów. Wykorzystałyśmy również wiele historycznych instrumentów muzycznych, a niektóre z nich zostały specjalnie zrekonstruowane na potrzeby Wiedźmina.

Posłuchajcie albumu The Witcher w całości:

The Witcher – soundtrack – odsłuch

Wiedźmin to epicka opowieść na podstawie kultowej sagi fantasy Andrzeja Sapkowskiego. Geralt z Rivii, samotny zabójca potworów, usiłuje odnaleźć się w świecie, w którym ludzie bywają gorsi niż bestie, na które poluje. Przeznaczenie splata jego losy z potężną czarodziejką i skrywającą groźną tajemnicę młodą księżniczką. Razem muszą stawić czoła licznym zagrożeniom na pogrążającym się w chaosie Kontynencie.

Netflix zapowiada spin-off Wiedźmina w wersji animowanej

Drugi sezon serialu ukaże się dopiero w 2021 roku, jednak Netflix zapowiedział, że powstanie także spin-off – Wiedźmin: Zmora wilka w wersji animowanej.

Dziś do sprzedaży i na serwisy streamingowe trafiła ścieżka dźwiękowa z serialu Wiedźmin. Autorkami muzyki są Sonya Belousova oraz Giona Ostinelli, które tworzą znany i ceniony duet kompozytorski. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood […]


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →