Będzie nowy serial o Wiedźminie na Netflixie – “The Witcher: Blood Origin”

Podziel się newsem:

Po sukcesie nowej, serialowej odsłony Wiedźmina, która pojawiła się pod koniec 2019 roku na platformie Netflix, powstanie kolejny serial osadzony w wiedźminowskim świecie.

Netflix rozszerza uniwersum Wiedźmina

Wyczekujecie drugiego sezonu netflixowego Wiedźmina? To nie wszystko, co ma do zaproponowania ta platforma, jeśli chodzi o uniwersum Wiedźmina! Jakiś czas temu Netflix zapowiedział animowany filmThe Witcher: Nightmare of the Wolf, którego akcja ma przedstawić nam zupełnie innych bohaterów, niż tych, których mogliśmy oglądać w serialu aktorskim.

The Witcher: Blood Origin

The Witcher: Blood Origin – nowy serial Netflixa, czyli prequel Wiedźmina

To wciąż nie koniec. Netflix poszerza swoją ofertę o kolejne tytuły związane z Wiedźminem i właśnie zapowiedział serial The Witcher: Blood Origin. Produkcja ma być prequelem oryginalnego serialu. Będzie przedstawiać losy pierwszego Wiedźmina i opowie o jego pochodzeniu, a także powstaniu Kontynentu.

Akcja będzie się rozgrywać 1200 lat przed wydarzeniami, o którym opowiada serial z 2019 roku i przedstawi jak doszło do połączenia światów potworów i elfów. Za jego produkcję odpowiadają, podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich tytułów o Wiedźminie na NetflixieLauren Schmidt Hissrich wraz z Declanem de Barra.

Swój udział w pracy nad serialem The Witcher: Blood Origin będzie miał również Tomasz Bagiński w roli producenta wykonawczego oraz Andrzej Sapkowski jako konsultant kreatywny serialu. Lauren Schmidt Hissrich wypowiedziała się o pracy nad serialem:

Jestem podekscytowana na myśl o współpracy z Declanem i ekipą Netflix nad serialem The Witcher: Blood Origin. To niesamowite wyzwanie móc zgłębić świat Wiedźmina, który stworzył Andrzej Sapkowski. Nie możemy się doczekać, by przedstawić widzom nowych bohaterów i całkowicie oryginalną opowieść, która wzbogaci to niezwykle magiczne uniwersum.

The Witcher: Blood Origin – kiedy premiera serialu?

Nie wiadomo jeszcze kiedy ruszą prace nad nowym serialem Netflixa – The Witcher: Blood Origin, jak będzie prezentować się jego obsada ani na kiedy jest planowana jego premiera. Potwierdzono jedynie, że zdjęcia odbędą się w Wielkiej Brytanii. Z pewnością jest na co czekać!

The Witcher: Blood Origin

Po sukcesie nowej, serialowej odsłony Wiedźmina, która pojawiła się pod koniec 2019 roku na platformie Netflix, powstanie kolejny serial osadzony w wiedźminowskim świecie. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak […]


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →