Wiedźmin – Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun serialu

Obserwuj nas na instagramie:

“Najgorsze potwory rodzą się w nas samych”. W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź wyczekiwanego serialu Wiedźmin, za produkcję którego odpowiedzialny jest Netflix. Sprawdźcie, jak wyglądają główni bohaterowie. Premiera jeszcze w tym roku.

Fani wiedźminowskiego uniwersum znanego z książek Andrzeja Sapkowskiego doczekali się pierwszego oficjalnego zwiastuna serialu wyprodukowanego przez Netflixa.

Nieoficjalnie wiadomo, że produkcja zadebiutuje na platformie Netflix 20 grudnia. W roli Geralta z Rivii zobaczymy Henry’ego Cavilla (znany z takich filmów jak: Mission Impossible – Fallout czy Liga Sprawiedliwości). W pozostałych rolach występują m.in. Anya Chalotra jako Yennefer, czy Freya Allan jako Ciri.

Wiedźmin – opis serialu

Oparty na bestsellerowej serii powieści, serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Wiedźmin netflix oficjalny zwiastun
Wiedźmin – oficjalny plakat serialu

W zwiastunie możemy zobaczyć głównych bohaterów, czyli Geralta, Ciri i Yennefer. Pojawiają się w nim także postacie drugoplanowe, charakterystyczne lokacje z książek oraz ujęcia potworów, z którymi będzie musiał mierzyć się Geralt.

Wiedźmin – zobacz oficjalny zwiastun serialu

Kto z Was czeka na serialową wersję Wiedźmina?

“Najgorsze potwory rodzą się w nas samych”. W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź wyczekiwanego serialu Wiedźmin, za produkcję którego odpowiedzialny jest Netflix. Sprawdźcie, jak wyglądają główni bohaterowie. Premiera jeszcze w tym roku. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →