Ruszyły prace nad drugim sezonem „Wiedźmina”. Będą nowi bohaterowie

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Netflix ogłosił rozpoczęcie prac nad drugim sezonem serialu Wiedźmin. Nowe odcinki będziemy mogli obejrzeć w 2021 roku. Sprawdźcie, czego możemy się spodziewać.

Serialowa adaptacja powieści Wiedźmin Andrzeja Sapkowskiego okazała się ogromnym sukcesem, nie tylko w Polsce. Produkcja licząca 8 odcinków trafiła na platformę Netflix 20 grudnia, szybko plasując się w czołówce najchętniej oglądanych seriali w Stanach Zjednoczonych i Europie.

Drugi sezon Wiedźmina. Do obsady dołączają nowi aktorzy

Nic więc dziwnego, że twórcy zapowiedzieli drugi sezon. Prace nad nim już się rozpoczęły. W nowych odcinkach Wiedźmina, oprócz już znanych aktorów – Henry’ego Cavilla, Any Chalotr czy Joey’a Batey’a, pojawią się także nowe twarze. Do obsady dołączyli: Yasen Atour w roli Coena, Agnes Bjorn jako Vereena, Paul Bullion jako Lambert, Thue Ersted Rasmussen jako Eskel, Aisha Fabienne Ross w roli Lydii, Kristofer Hivju jako Nivellen oraz Mecia Simson jako Francesca.

Drugi sezon Wiedźmina będzie składał się z ośmiu odcinków. Pierwszy i drugi wyreżyseruje Stephen Surjik, trzeci i czwarty – Sarah O’Gorman, piąty i ósmy – Ed Bazalgette, a szósty i siódmy – Geeta V. Patel.

Dobre przyjęcie pierwszego sezonu Wiedźmina postawiło wysoko poprzeczkę dla nowych osób dołączających do obsady. Naszej ekspertce od castingu, Sophie Holland i jej zespołowi udało się jednak po raz kolejny znaleźć najlepszych aktorów i aktorki dla wszystkich postaci. Nie mogę także doczekać się, aż zobaczę, jak historie o Wiedźminie ożyją na ekranie dzięki wybranym przez nas utalentowanym reżyserom.

Lauren Schmidt Hissrich, producentka Wiedźmina

Premiera drugiego sezonu Wiedźmina odbędzie się w 2021 roku.

Wiedźmin - ruszyły prace nad drugim sezonem

Oprócz kontynuacji serialu, Netflix zapowiedział, że powstanie także spin-off – Wiedźmin: Zmora wilka w wersji animowanej.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: