Netflix zapowiedział dokument o powstaniu serwisu Spotify

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Netflix zapowiedział powstanie nowego dokumentu. Będzie on opowiadał historię powstania największego serwisu streamingowego na świecie, czyli Spotify.

Netflix zapowiedział produkcję filmu dokumentalnego o powstaniu Spotify. Od początków aż do stworzenia serwisu, który zrewolucjonizował rynek muzyczny.

Netflix stworzy dokument na podstawie książki Spotify Untold

Będzie to ekranizacja szwedzkiej książki Spotify Untold autorstwa dziennikarzy Svena Carlssona i Jonasa Leijonhufvuda, która bazuje na serii wywiadów z twórcami stremingowego giganta – Danielem Ekiem i Martinem Lorentzonem. Książka jest obecnie dostępna jedynie w języku szwedzkim.

spotify untold

Tak twórcy zapowiadają nową produkcję:

W szczytowym momencie piractwa znani gracze walczyli przeciwko temu, dokąd zmierzał przemysł muzyczny. Serial skupia się wokół młodego szwedzkiego przedsiębiorcy technologicznego Daniela Ek i jego partnera Martina Lorentzona, którzy zrewolucjonizowali cały przemysł, oferując darmową i legalną muzykę strumieniową na całym świecie. To opowieść o tym, jak trudne przekonania, nieustępliwa wola, dostęp i wielkie marzenia mogą pomóc małym graczom podważyć status quo, zmieniając sposób, w jaki wszyscy możemy słuchać muzyki.

Nie wiemy jeszcze jaki tytuł będzie nosić nowa produkcja Netflixa, nie znamy też daty premiery. Wiadomo jednak, że film wyreżyseruje Per-Olav Sørensen, a produkcją zajmie się firma Yellow Bird UK i Luke Franklin. Producentem wykonawczym będzie Bena Levin.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.