kadr z filmu na YouTube

Słoń rozbudowuje uniwersum. „M.E.A.T.: The Cult” zapowiedziane


02 listopada 2021

Podziel się newsem:

Poznański raper Słoń rozbudowuje markę M.E.A.T., którą rozpoczął ekspansję na rynku gier wideo. W Internecie ruszyła zbiórka crowdfoundingowa gry M.E.A.T.: The Cult.

Gra karciana w uniwersum M.E.A.T. od Słonia

Na kanale Brain Dead Familii ogłoszono kolejną grę w uniwersum M.E.A.T. W lutym tego roku na platformie Steam zadebiutowała gra RPG w stylu pixel art. Twórcy M.E.A.T. osadzili grę w stylistyce horror sci-fi, czerpiąc także z hack’n’slashowych mechanik. Teraz zapowiedziano strategiczną karciankę – M.E.A.T.: The Cult.

Zobacz: Brain Dead Familia wyda wspólną płytę

Tym razem będziesz zmuszony stawić czoła sekcie MBS XII, która wykorzystując mutagenną substancję znaną jako telestarion, próbuje zawładnąć dusze i ciała wszelkich istot żywych. Walka pomiędzy siłami dobra i zła toczyć się będzie już od pierwszej tury rozgrywki. To, jak długo będzie trwać, zależeć będzie zarówno od przyjętej przez Ciebie taktyki, jak i posiadanego szczęścia (jako że gra wzbogacona została o elementy losowości). M.E.A.T.: The Cult może być rozgrywane przez 2, 4 lub 6 graczy. W zależności od liczby graczy, różnić się będzie przebieg rozgrywki.

Opisują grę autorzy.

Do końca listopada trwa kampania crowdfoundingowa na Wspieram.to. Osoby wspierające projekt oprócz gry, będą miały możliwość uzyskać szereg dedykowanych gadżetów. Producenci gry wymieniają blend tape Słonia, oficjalny merch, kolekcjonerskie kostki do gry, jednak zapowiadają, że to nie wszystkie niespodzianki.

Oficjalny trailer gry M.E.A.T.: The Cult

Słoń wystąpi w Zabrzu

20 listopada w CK Wiatrak w Zabrzu wystąpi Słoń. Otwarcie bramek zaplanowano na 19:00. W sprzedaży dostępna jest I pula biletów, w które można się zaopatrzyć za pośrednictwem sklepu Biletomat.pl.

Słoń i Marta Nizio-Siara gośćmi w Rap Backstage

Założyciel BDF-u razem z Martą Nizio-Siara wystąpił w podcaście Rap Backstage. W rozmowie z Krzysztofem Nowakiem i Marcinem Flintem pojawiły się wątki m.in. o początkach wspólnej drogi założycielki Bashesh i Słonia czy jak oddzielają życie zawodowe od prywatnego. Rozmowa dostępna jest na platformach streamingowych i kanale YouTube IDĘWTANGO.

Poznański raper Słoń rozbudowuje markę M.E.A.T., którą rozpoczął ekspansję na rynku gier wideo. W Internecie ruszyła zbiórka crowdfoundingowa gry M.E.A.T.: The Cult. Gra karciana w uniwersum M.E.A.T. od Słonia Na kanale Brain Dead Familii ogłoszono kolejną grę w uniwersum M.E.A.T. W lutym tego roku na platformie Steam zadebiutowała gra RPG w stylu pixel art. Twórcy […]

Słoń | Zabrze 20 listopada

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →