Słoń w swoim żywiole! Raper nowym singlem zapowiada album i promuje grę rpg – „M.E.A.T.”


09 września 2020

Podziel się newsem:

Słoń właśnie zaprezentował nowy singiel, który nie tylko promuje jego nadchodzący album, ale także grę rpg pod tytułem M.E.A.T., na której powstanie miał spory wpływ.

M.E.A.T. – crowdfundingowy sukces

Polscy raperzy ostatnimi czasy zaczynają powoli rozwijać swoje marki na różnych płaszczyznach. Warto tu wspomnieć chociażby o Sokole, który nabył pakiet inwestorski w w studio deweloperskim TrueGames, a także założył własne wydawnictwo książkowe. Kolejnym przykładem może być także poznański raper Słoń.

Jakiś czas temu, raper oznajmił, że polskie niezależne studio gamedeveloperskie Trippin Bears, w którego skład wchodzi, pracuje nad komputerową grą rpg pod tytułem M.E.A.T., która ma być mieszanką ulubionych gatunków rapera – horroru i sci-fi.

Z tej okazji, na jednej ze stron crowdfundingowych zorganizowano zbiórkę. Okazało się, że był to fantastyczny pomysł, ponieważ M.E.A.T. kilkukrotnie pobił rekordy w kategorii polskich kampanii crowdfundingowych dotyczących gier komputerowych. Natomiast cel, jaki założyli sobie twórcy został osiągnięty w zaledwie 48 godzin, a finalnie udało się uzbierać ponad 196 tysięcy złotych.

O czym tak właściwie ta gra będzie? Otóż, przeniesiemy się w niej do Kanady z przełomu wieków i okresu tak zwanej gorączki złota. Bohaterem w którego się wcielimy, ma być weteran wojenny i właściciel małej kopalni. Natomiast, naszym celem będzie rozwiązanie tajemnicy zagadkowej zarazy, która zaczyna trawić całe miasteczko.

Premiera M.E.A.T. przewidziana jest na 11 października. Wersję pudełkową, jak i cyfrową możecie natomiast zamówić z oficjalnej strony meatrpg.pl. W następnej kolejności, gra ma trafić na telefony komórkowe, oraz konsole.

Słoń – M.E.A.T.

Grę promuje nowy singiel Słonia, który swoim klimatem i tytułem mocno nawiązuje do tematyki rpega. Ponadto, nowy numer to także zapowiedź nadchodzącego krążka poznańskiego rapera – Czerwony Rum. Premierę krążka zaplanowano na 11 grudnia. Natomiast jeżeli chodzi o teledysk, to za jego reżyserię odpowiedzialny jest Little z duetu The Returners.

Co ciekawe, produkcją muzyczną singla zajął się Chris Carson, który jakiś czas temu ogłosił mocarnych gości na swoim producenckim materiale. Więcej o tym przeczytacie tutaj.

Teledysk promujący M.E.A.T. to nie pierwszy raz, kiedy Słoń przecina się ze światem gamingu. W ubiegłym roku raper we współpracy z CENEGĄ zaprezentował luźny numer zapowiadający trzecią odsłonę gry z serii Borderlands.

Słoń – Borderlands

Słoń właśnie zaprezentował nowy singiel, który nie tylko promuje jego nadchodzący album, ale także grę rpg pod tytułem M.E.A.T., na której powstanie miał spory wpływ. M.E.A.T. – crowdfundingowy sukces Polscy raperzy ostatnimi czasy zaczynają powoli rozwijać swoje marki na różnych płaszczyznach. Warto tu wspomnieć chociażby o Sokole, który nabył pakiet inwestorski w w studio deweloperskim […]

Polish Hip-Hop Festival 2021

Biletomat.pl
od 240 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →