WydałemSokół założył wydawnictwo książkowe! Co o nim wiemy?

Podziel się newsem:

Sokół po raz kolejny pokazuje, że nie boi się inwestować w nowe rzeczy. Raper potwierdził dziś, że założył własne wydawnictwo książkowe. Premiera pierwszej książki nakładem Wydałem już niedługo. Sprawdźcie szczegóły.

Sokół – człowiek instytucja

O Sokole można mówić wiele, jednak trzeba przyznać, że facet ma łeb do interesów jak nikt inny. To on stoi za powstaniem wytwórni muzycznej Prosto, a także firmy odzieżowej pod tą samą nazwą. I choć Prosto Label najlepsze czasy ma już za sobą, tak ciuchy mają bardzo mocną pozycję na rynku, o czym świadczą chociażby wspólne kolekcje z Vistulą, czy marką sportową 4F.

Niedawno raper został także jednym z głównych inwestorów w studio deweloperskim – True Games, które zajmować się będzie produkcją symulatorów, o szeroko pojętej tematyce ulicznej. Wraz z Sokołem pakiet inwestycji w True Games zakupił także Małolat.

Michał Kapliński będzie sprawował funkcję szefa w nowo powstałym studio wywodzącego się z grupy Movie Games.

Dziś potwierdziły się plotki o tym, jakoby Sokół wchodził do branży literackiej. Od kilku dni, na jego Instagramie pojawiały się różne grafiki z napisem Wydałem, jak się okazało, chodzi o wydawnictwo literackie.

Wydałem – czyli jakie będzie nowe wydawnictwo Sokoła?

Na temat pierwszej książki, która ukaże się nakładem Wydałem na ten moment nie wiemy zbyt wiele. Wiadomo jednak, że jej autorem nie jest Sokół. Natomiast samo wydawnictwo ma być raczej niszowe, jednak jak sam raper mówi, nie będzie opierało się tylko i wyłącznie na książkach dla wymagającego czytelnika. Grupą docelową Wydałem mają być przede wszystkim osoby, które chcą chłonąć kulturę pełną piersią.

1 czerwca, mamy poznać tytuł, autora, oraz opis pierwszej książki z nowego wydawnictwa Sokoła. Pytanie tylko, jak raper w natłoku tylu obowiązków znajduje czas na nagrywanie nowego materiału, który mamy otrzymać w tym roku.

Sokół – Zorro

Przypomnijmy, że w 2019 roku ukazało się pierwsze solowe wydawnictwo Sokoła zatytułowane Wojtek Sokół. Krążek zebrał świetne recenzje wśród krytyków, ale przede wszystkim spotkał się ze świetnym odbiorem słuchaczy.

Ponadto Wojtek Sokół osiągnął status podwójnej Platyny, a to chyba mówi samo za siebie. Jeżeli zaś chodzi o nową płytę, na ten moment mamy jedynie powyższy singiel, a także zwrotkę Sokoła nagraną w ramach akcji #Hot16Challenge2. Z tej natomiast możemy wywnioskować, że w planach jest również wspólny numer, bądź płyta z Pezetem, ponieważ szesnastki obu raperów są ze sobą połączone.

Sokół – #Hot16Challenge2

Pezet – #Hot16Challenge2

Sokół po raz kolejny pokazuje, że nie boi się inwestować w nowe rzeczy. Raper potwierdził dziś, że założył własne wydawnictwo książkowe. Premiera pierwszej książki nakładem Wydałem już niedługo. Sprawdźcie szczegóły. Sokół – człowiek instytucja O Sokole można mówić wiele, jednak trzeba przyznać, że facet ma łeb do interesów jak nikt inny. To on stoi za powstaniem […]

Polish Hip-Hop Festival 2020

Biletomat.pl
od 180 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →