Słoń i Dope D.O.D. wyruszają we wspólną trasę koncertową


14 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Już niedługo wspólny album Słonia i holenderskiego składu Dope D.O.D. Poznaliśmy właśnie miasta, w których raperzy pojawią się w ramach trasy koncertowej.

Reklama

Słoń i DOPE D.O.D – szalona kooperacja

Słoń to bez wątpienie jeden z pionierów horrorcore’u w Polsce. Poznański raper słynie z niepokojących, często brutalnych linijek. W jego utworach roi się także od nawiązań do kultury horroru i science fiction.

Przed samymi świętami Bożego Narodzenia, do sieci trafił numer zapowiadający nowy mini album Słonia, w którym połączył siły z holenderskim składem Dope D.O.D.

Słoń x Dope D.O.D. – Xmas 2019

Słoń & Dope D.O.D. – SICK6SIX EP

słoń i dope d.o.d.

Trzeba przyznać, że współpraca pomiędzy raperami jest czymś, na co czekali chyba wszyscy fani horrorecore’u. Już po pierwszym singlu wiadomo było, że panowie nie będą oszczędzali słuchaczy jeżeli chodzi o ciężkie, ale też absurdalne barsy.

W utworze Xmas 2019, który jest oczywistym nawiązaniem do numeru Słonia sprzed 10 lat – Święta 2009, padają chociażby takie słowa:

Rudolph przedawkował, piana z ryja, chore disco
Hej dziewczynko, wiem, że lubisz dinozaury, więc
Twego ojca dziś wyrucha pterodaktyl z AIDS

Natomiast wczoraj, do sieci trafił klip do numeru Make’em Bleed. Oba te single zwiastują nadchodzący EP-kę pod tytułem SICK6SIX. Na krążku znajdzie się osiem utworów, do których bity przygotował nadworny producent Dope D.O.D.Chubeats.

Premiera EP-ki, planowana jest na 14 lutego. Jednak jeśli jesteście zainteresowani jej zakupem, możecie zamówić preorder dostępny pod tym linkiem.

Słoń x Dope D.O.D. – Make’em Bleed

Wspólna płyta i trasa koncertowa

Panowie tuż po premierze EP-ki wyruszają w trasę koncertową. Na ten moment są informacje na temat trzech koncertów w Polsce. Słoń i Dope D.O.D odwiedzą odpowiednio Poznań (29.02), Wrocław (06.03) i Kraków (07.03).

Już niedługo wspólny album Słonia i holenderskiego składu Dope D.O.D. Poznaliśmy właśnie miasta, w których raperzy pojawią się w ramach trasy koncertowej. Słoń i DOPE D.O.D – szalona kooperacja Słoń to bez wątpienie jeden z pionierów horrorcore’u w Polsce. Poznański raper słynie z niepokojących, często brutalnych linijek. W jego utworach roi się także od nawiązań […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty Hip-Hop

Biletomat.pl
od 20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.