Coldplay / Twitter

Ed Sheeran i Coldplay zaśpiewali na jednej scenie


19 października 2021

Podziel się newsem:

Ed Sheeran dołączył do Coldplay podczas ich ostatniego koncertu w Londynie. Artyści świetnie odnaleźli się razem na scenie. Sprawdźcie!

Coldplay i ich wyjątkowy gość na przedpremierowym koncercie z Music of the Spheres

Tuż przed premierą swojego najnowszego albumu, Music of the Spheres, Coldplay zagrał wyjątkowy koncert w londyńskim klubie muzycznym O2 Shepherd’s Bush Empire. To kameralne i ekskluzywne wydarzenie wiązało się oczywiście z przedpremierowym zaprezentowaniem na żywo utworów z nadchodzącej płyty zespołu.

Zobacz również: Coldplay wbija gwóźdź do własnej trumny. Recenzja albumu „Music of the Spheres”

Coldplay Ed Sheeran koncert
Coldplay – koncert / Facebook

Londyńska publiczność miała zatem okazję usłyszeć po raz pierwszy takie kompozycje, jak Human Heart czy People of the Pride. Nie zabrakło również klasyków w postaci Yellow, Clocks, The Scientist, Paradise czy Viva la Vida oraz najnowszych singli – Higher Power i My Universe. Na scenie pojawił się również wyjątkowy gość.

Ed Sheera śpiewa Fix You na jednej scenie z Coldplay

Podczas utworu Fix You, który Codplay wykonywał ostatnio również z gościnnym udziałem Billie Eilish i Finneasa, na scenę wkroczył… Ed Sheeran! Z pewnością nie jeden fan zarówno Coldplay, jak i Eda marzył o takim połączeniu sił!

W późniejszej części koncertu Ed Sheeran wrócił na scenę, a Chris Martin chwycił swoją gitarę akustyczną, aby wspólnie, przy wtórze pełnych zachwytu okrzyków dwutysięcznego tłumu zgromadzonego w londyńskim klubie O2 Shepherd’s Bush Empire, zaśpiewać jeszcze dwa utwory, tym razem z dyskografii Eda Shape of You oraz jego najnowszy singiel – Shivers. Zobaczcie!

Coldplay & Ed Sheeran – Shape of you (live)

Coldplay & Ed Sheeran – Shivers (live)

Coldplay i Ed Sheeran we wspólnym utworze?

Patrząc na to, jak świetna energia wytwarza się między Chrisem Martinem a Edem Sheeranem na scenie, nie protestowałabym, gdyby panowie nawiązali jakąś współpracę w studiu. Co powiecie na wspólny utwór Eda i Coldplay?

Zobacz również: To będzie wydarzenie roku! Coldplay ponownie zagra koncert w Polsce

Coldplay Ed Sheeran koncert
Coldplay i Ed Sheeran / Twitter

Ed Sheeran dołączył do Coldplay podczas ich ostatniego koncertu w Londynie. Artyści świetnie odnaleźli się razem na scenie. Sprawdźcie! Coldplay i ich wyjątkowy gość na przedpremierowym koncercie z Music of the Spheres Tuż przed premierą swojego najnowszego albumu, Music of the Spheres, Coldplay zagrał wyjątkowy koncert w londyńskim klubie muzycznym O2 Shepherd’s Bush Empire. To […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →