Coldplay i gwiazdy k-popu we wspólnym przeboju. “My Universe” już jest!


30 września 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Z samego rana zespół Coldplay podzielił się swoim najnowszym singlem zapowiadającym ich nadchodzący album – Music Of The Spheres. W My Universe słyszymy gościnnie koreański boys band BTS.

Music Of The Spheres – nowy album Coldplay coraz bliżej

Brytyjska grupa Coldplay przygotowuje się do wydania swojego dziewiątego albumu w karierze. Music Of The Spheres, bo taki nosi tytuł, ujrzy światło dzienne już 15 października, a my właśnie otrzymaliśmy nowy singiel promujący to wydawnictwo!

Coldplay - "Music of the Spheres", okładka
Coldplay – “Music of the Spheres”, okładka albumu

Coldplay łączy siły z k-popowym zespołem BTS, a singiel My Universe jest z góry skazany na sukces

Po przebojowym Higher Power, które było pierwszym zwiastunem nadchodzącego albumu Coldplay, i zdecydowanie bardziej stonowaną, balladową propozycją w postaci utworu Coloratura, czas na kolejnego hita, a najnowszy singiel spod skrzydeł grupy Coldplay z pewnością nim jest.

My Universe to kolejna, taneczna propozycja od Brytyjczyków, która lada moment podbije radiowe listy przebojów na całym świecie. Co więcej – gościnnie słyszymy w tym utworze jeden z aktualnie najpopularniejszych zespołów na świecie, autorów licznych, muzycznych rekordów, czyli południowokoreański boys band – BTS.

Coldplay, BTS – My Universe, zobacz kosmiczny teledysk!

Coldplay – Music Of The Spheres. Zamów preoder już teraz!

Mamy nadzieję, że ich wspólna piosenka z ColdplayMy Universe, przyniesie Koreańczykom co najmniej kilka kolejnych muzycznych rekordów! Tymczasem nadchodzący album brytyjskiej grupy – Music of the Spheres, już teraz możecie zamówić w przedsprzedaży przez oficjalną stronę zespołu. Nie przegapcie tej premiery! Więcej o płycie przeczytacie poniżej.

Zobacz również: Znamy datę premiery nowego albumu Coldplay – „Music of the Spheres”

Coldplay – Higher Power, posłuchaj!

Z samego rana zespół Coldplay podzielił się swoim najnowszym singlem zapowiadającym ich nadchodzący album – Music Of The Spheres. W My Universe słyszymy gościnnie koreański boys band BTS. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →