fot. James Devaney/GC Images

Coldplay zapowiada nowy album 10-minutowym singlem „Coloratura”

Podziel się newsem:

Stary Coldplay wrócił? Trochę tak! Najnowszy singiel zespołu to 10-minutowa, międzygalaktyczna podróż dźwiękowa. Posłuchajcie piosenki Coloratura!

Coldplay zapowiada album Music Of The Spheres zaskakującym singlem

Trudno powiedzieć, czy stary Coldplay kiedykolwiek w zasadzie wrócił i czy w ogóle kiedyś powróci. Zespół zalicza co jakiś czas chwilowe come backi do brzmienia z czasów swoich pierwszych albumów, które zaraz potem przeplata przebojowymi hitami. Tak samo jest w przypadku promocji najnowszego albumu brytyjskiej grupy – Music Of The Spheres, który ujrzy światło dzienne już 15 października 2021 roku. Więcej, o nadchodzącym wydawnictwie zespołu Coldplay przeczytacie poniżej.

Zobacz również: Znamy datę premiery nowego albumu Coldplay – „Music of the Spheres”

Coldplay - "Music of the Spheres", okładka
Coldplay – „Music of the Spheres”, okładka albumu

Coloratura – nowy, międzygalaktyczny, 10-minutowy utwór od Coldplay

Pierwszym zwiastunem tego wydawnictwa był chwytliwy kawałek Higher Power, który od razu pokochały listy przebojów i rozgłośnie radiowe na całym świecie. Kolejny singiel z albumu Music Of The Spheres to już zupełnie inna bajka. Utwór Coloratura z pewnością nie rozgości się w komercyjnych stacjach radiowych, chociażby dlatego trwa ponad 10 minut.

Najnowszy singiel grupy Coldplay jest swoistą podróżą przez wszystkie muzyczne odsłony zespołu, a tytułowa Coloratura to wymarzona kraina, o której marzymy za życia, gdzie znikają takie pojęcia, jak śmierć i zwątpienia, a pozostaje tylko miłość. Więcej, o tej międzygalaktycznej przestrzeni dowiecie się z wyśpiewanych przez lidera Coldplay, Chrisa Martina słów tego niecodziennego utworu. Sprawdźcie!

ColdplayColoratura, posłuchaj singla!

Stary Coldplay wrócił? Trochę tak! Najnowszy singiel zespołu to 10-minutowa, międzygalaktyczna podróż dźwiękowa. Posłuchajcie piosenki Coloratura! Coldplay zapowiada album Music Of The Spheres zaskakującym singlem Trudno powiedzieć, czy stary Coldplay kiedykolwiek w zasadzie wrócił i czy w ogóle kiedyś powróci. Zespół zalicza co jakiś czas chwilowe come backi do brzmienia z czasów swoich pierwszych albumów, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty z cyklu Lato w Plenerze

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →