kadr z nagrania koncertu Coldplay w Dallas

Jam session z Coldplay? Czemu nie! Kuba Karaś opowiada o afterparty z Chrisem Martinem


04 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Kuba Karaś opowiedział o niezwykłej sytuacji z Chrisem Martinem po koncercie Coldplay na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Chris Martin zaprosił polskich artystów na jam session

Występ Coldplay w Warszawie obfitował w liczne niespodzianki. Jakiś czas temu Internet obiegła informacja, że Chris Martin zaprosił na scenę ukraińskiego artystę, którego usłyszał, przechodząc ulicą w Warszawie, teraz nowy wątek dotyczący koncertu otwiera Kuba Karaś. Współtwórca The Dumplings oraz duetu Karaś/Rogucki w wywiadzie dla Żurnalisty opowiedział, że wraz z Mery Spolsky i Natalią Szroeder… jammował na afterparty z Chrisem Martinem:

Po koncercie Colplay, na after party supportem była Mery Spolsky, z którą też się kumplujemy i mamy wspólny management, więc na after party byliśmy razem. I Chris Martin, jego agentka, powiedziała, że mogą porozmawiać teraz chwilę, bo on przyszedł na ten after. Skończyło się na tym, że nas zaprosił w 10 osób, bo była tam jeszcze Natalia Szroeder. To było niesamowite, że nas zaprosił do hotelu, gdzie była oddzielna sala, nastroił gitarę i nam dał w kółko, że teraz jamujemy. Było 10 osób i uwierz mi, że nikt nie wyciągnął telefonu i to są takie rzeczy, które zostają tylko w twojej głowie jako wspomnienie, więc czasami może nie wszystko trzeba uwieczniać. Następnego dnia, rozmawiałem z Mery ostatnio, to było tak surrealistyczne przeżycie, w sensie to jest bardzo mocna postać, nawet jeśli nie jesteś fanem zespołu, to i tak go znasz, więc no – ciekawe.

A jak wypadli Chris Martin i Coldplay na żywo? Przekonacie się już niedługo w naszej relacji z koncertu na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Coldplay – Biutyful

Kuba Karaś opowiedział o niezwykłej sytuacji z Chrisem Martinem po koncercie Coldplay na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Chris Martin zaprosił polskich […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →