fot. Big Hit Music, James Devane / Getty Images

Chris Martin wychwala BTS za ich współpracę


21 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Chris Martin przyznaje, że współpraca Coldplay z zespołem BTS nie dorówna niczemu innemu w ich karierze.

Zespół BTS chodzącym fenomenem?

Chris Martin z zespołu Coldplay uważa, że ich współpraca z formacją BTS to coś, czemu nie dorówna nic innego w trakcie trwania całej ich kariery.

Przeczytaj także: BTS powracają z dziesiątym albumem. Znamy datę jego premiery!

BTS powołani do wojska
fot. GettyImages

Chris Martin podzielił się swoimi przemyśleniami na temat współpracy, która miała miejsce przy okazji hitu My Universe z 2021 roku razem z grupą BTS. W najnowszym odcinku podcastu Audacy frontman Coldplay omówił przyszłe plany brytyjskiego zespołu, ujawniając, że w niedalekiej przyszłości pojawią się trzy nowe projekty. Podczas swojej przemowy dodał również, że uważa, że nadchodzące „niespodzianki” związane z nowymi wydawnictwami nie będą mogły się równać z ich współpracą z k-popowym gigantem, jakim jest zespół BTS.

Coldplay X BTS – My Universe, posłuchaj!

Nie sądzę, abyśmy kiedykolwiek byli w stanie dorównać niespodziance zorganizowanej razem z zespołem BTS. Ogrom tego wydawnictwa był zaskakujący nawet dla nas. Do teraz czuje, że to była najbardziej naturalna współpraca na świecie. Prywatnie była to dla mnie niesamowita lekcja utrzymywania otwartego umysłu przez cały czas, ponieważ po prostu nigdy nie wiesz, na jak głębokie wody rzuci Cię Twoje życie.

– mówił podczas trwania podcastu Chris Martin

BTS powracają z nowym albumem

Podczas rezydentury w Las Vegas BTS zagrali aż cztery koncerty w przeciągu ostatnich dwóch weekendów na stadionie Allegiant. Ich finałowe wystąpienie w sobotni wieczór okazało się być najbardziej widowiskowe, ponieważ grupa puściła wtedy zwiastun, pokazujący czarno-białe klipy każdego członka zespołu – Jina, Sugi, J-Hope’a, RM-a, Jimina, V i Jungkooka. Po ich wyświetleniu zespół powiedział we are bulletproof, a także podzielił się z fanami datą – 20 czerwca 2022.

Chris Martin przyznaje, że współpraca Coldplay z zespołem BTS nie dorówna niczemu innemu w ich karierze. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny Zespół BTS chodzącym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

bts
Polub Rytmy.pl na Facebooku:
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →