Chris Martin zagrał koncert życzeń i rzucił wyzwanie dla Johna Legenda

Podziel się newsem:

Chris Martin zagrał pierwszy koncert online w ramach akcji Global Citizen – Together At Home. Nie zabrakło przebojów zespołu Coldplay i innych niespodzianek.

Together At Home, czyli połączeni muzyką

Together At Home to akcja społeczna stworzona przez organizację Global Citizen, która odpowiada również za jedną z największych, corocznych imprez muzycznych – Global Citizen Festival. Tym razem członkowie stowarzyszenia wraz ze Światową Organizacją Zdrowia stworzyli inicjatywę mającą uświadamiać społeczeństwo o zagrożeniu wynikającym z rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2. Jednocześnie chcą stworzyć wspólnotę, która mimo kwarantanny domowej połączy nas w jednym miejscu i wspólnym celu, którym będzie oczywiście muzyka.

Chris Martin zagrał koncert na Instagramie

Serię instagramowych koncertów w ramach akcji Together At Home zainaugurował Chris Martin – kurator Global Citizen Festival oraz lider i wokalista zespołu Coldplay. Artysta podczas około półgodzinnego połączenia live z fanami odpowiadał na ich pytania i komentarze oraz, co najważniejsze, zagrał kilka piosenek.

chris martin instgram koncert

Ten mini-koncert Chrisa Martina był o tyle wyjątkowy, że artysta grał utwory, o które poprosili go sami uczestnicy live’a. W ten sposób fani usłyszeli takie przeboje Coldplay jak Trouble, Viva la Vida, Sky Full of Song, Up & Up, Yellow, Us Against The World, a także cover Davida BowiegoLife on Mars. Swój koncert Chris zakończył poruszającą balladą Fly On.

Chris przypominał również fanom o tym, jak ważne jest to, aby pozostali w domach i prosił, aby dbali o swoje zdrowie.

Wszyscy jesteśmy jedną rodziną. Mam nadzieję, że modlicie się za siebie nawzajem.

Akcja miała również na celu zebranie funduszy na wsparcie Funduszu Solidarnościowego COVID-19, pomagającego w walce z koronawirusem. Cały koncert możecie zobaczyć tutaj:

Chris Martin rzuca wyzwanie dla Johna Legenda

W trakcie tego wyjątkowego live’a wokalista zespołu Coldplay rzucił również wyzwanie innemu muzykowi – Johnowi Legendowi. Martin zachęcał go, aby ten przejął w kolejnych dniach inicjatywę Together At Home i zagrał podobny koncert łącząc się z fanami live, za pomocą Instagrama. Amerykański muzyk zgodził się niemal od razu i wystąpi dziś o 21:00 polskiego czasu na swoim Instagramie. Mamy nadzieję, że jak najwięcej artystów podejmie to jakże przyjemne wyzwanie!

Chris Martin zagrał pierwszy koncert online w ramach akcji Global Citizen – Together At Home. Nie zabrakło przebojów zespołu Coldplay i innych niespodzianek. Together At Home, czyli połączeni muzyką Together At Home to akcja społeczna stworzona przez organizację Global Citizen, która odpowiada również za jedną z największych, corocznych imprez muzycznych – Global Citizen Festival. Tym […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →