“Folwark Zwierzęcy” w nowym teledysku Coldplay

Obserwuj nas na instagramie:

Coldplay jest w świetnej formie. Może i nie koncertują ze swoim najnowszym albumem Everyday Life, ale promocja wydawnictwa wciąż ma się naprawdę dobrze. Zespół regularnie prezentuje kolejne teledyski do piosenek z płyty, a każdy kolejny jest lepszy od poprzedniego!

Seria wyjątkowych teledysków od Coldplay

Na walentynki Coldplay zaprezentował wyjątkowy teledysk do utworu Cry Cry Cry, przedstawiający poruszającą historię pary, która wspólnie starzeje się w romantycznym tańcu. Niedawno pojawił się równie wyjątkowy klip do utworu Champion Of The World, w którym to lider zespołu, Chris Martin, wcielił się w rolę zastraszonego, gnębionego ucznia, który mimo wszystko nie przestaje marzyć i staje się tytułowym mistrzem świata.

Trouble In Town

Teraz zespół poszedł jeszcze o krok dalej, jeśli chodzi o symbolizm i wyjątkowość swoich teledysków. Obrazu doczekał się jeden z ciekawszych utworów z albumu Everyday Life, jak i całej dyskografii ColdplayTrouble in Town. Do tej pory interpretowano go jako opowieść o rasizmie, dziś jednak zyskał jeszcze inne znaczenie.

Coldplay Trouble in Town

W teledysku zespół bezpośrednio nawiązuje do kultowej powieści George’a OrwellaFolwark Zwierzęcy. Zdegenerowane miasto przejmują zwierzęta. Obserwujemy ich perypetie, potyczki z policją, upadek władzy i anarchię, która obejmuje zwierzęce miasto. Koniecznie zobaczcie tę wyjątkową wizualno-muzyczną opowieść!

Zobacz nowy teledysk Coldplay do utworu Trouble In Town!

Coldplay jest w świetnej formie. Może i nie koncertują ze swoim najnowszym albumem Everyday Life, ale promocja wydawnictwa wciąż ma się naprawdę dobrze. Zespół regularnie prezentuje kolejne teledyski do piosenek z płyty, a każdy kolejny jest lepszy od poprzedniego! Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →