Coldplay prezentuje wyjątkowy teledysk do utworu „Cry Cry Cry”

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Walentynkowa niespodzianka dla fanów Coldplay! Zespół podzielił się romantycznym teledyskiem do piosenki Cry Cry Cry. Zobaczcie!

Cry Cry Cry to bluesowo-soulowa ballada, która pochodzi z najnowszego albumu ColdplayEveryday Life. Jak niemal każda piosenka, z tej wyjątkowej i jakże zróżnicowanej płyty – ta również ma wyjątkową historię. Muzycy wykorzystali w niej fragmenty z pewnością dobrze Wam znanej piosenki Cry Baby Garneta Mimmsa, którą w późniejszym czasie wykonywała również Janis Joplin.

Przeczytaj naszą recenzję albumu Coldplay – Everyday Life

Walentynkowa niespodzianka od Coldplay

Niech nie zmyli Was jednak ten tytuł. Cry Cry Cry zdecydowanie nie jest piosenką do płakania, co zresztą potwierdza teledysk, który do niej powstał. Obraz ten przedstawia historię młodej, zakochanej pary, która starzeje się w rytm kompozycji wykonywanej przez Coldplay na wykwintnym balu.

Pary uczestniczące w nim zanurzają się w romantycznym, sensualnym tańcu, a atmosfera miłości unosi się w powietrzu. W najnowszym klipie grupy Coldplay aż iskrzy! Niezła niespodzianka dla fanów na Walentynki. Koniecznie zobaczcie!

Nowy teledysk do Coldplay – Cry Cry Cry

Zobacz wykonanie Cry Cry Cry na żywo z Jordanii

Colplay wykonał również utwór Cry Cry Cry podczas swojego premierowego koncertu z płytą Everyday Life w Jordanii. Zobaczcie jak ten utwór brzmi na żywo! Całość koncertu podzielonego na dwie części – Sunrise i Sunset – znajdziecie na oficjalnym kanale YouTube zespołu Coldplay.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.