fot. Netflix

Luty 2023 na platformie Netflix. Oto lista premier


26 stycznia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Netflix przygotował sporą dawkę wrażeń dla swoich subskrybentów na luty 2023. Szykuje się między innymi powrót seriali Ty oraz Outer Banks, a także nowości, w tym komedia o dorastaniu Freeridge. Platforma przygotowała również propozycje filmów idealnych na walentynki.

Netflix: nowości filmowe i serialowe w lutym

Najgłośniejszą premierą przygotowaną w lutym przez Netflix jest z pewnością kolejny sezon serialu Ty, który zdobył uznanie widzów poprzednimi częściami. W tym miesiącu nie zabraknie kryminalnych historii zarówno w filmach, jak i serialach, ale warto postawić na komedie i romanse, które proponuje nam platforma w okolicy walentynek. Sprawdźcie pełną, nieoficjalną listę premier na luty 2023. Tytuły i daty premier mogą ulec zmianie.

Ty – sezon 4 (część 1)

9 lutego na Netfliksie pojawi się pierwsza część 4. sezonu serialu Ty, skupiająca się na morderczej historii Joe Goldberga (Penn Badgley). Tym razem tajemniczy mężczyzna wyjeżdża do Londynu, gdzie zaczyna pracę jako profesor literatury na uniwersytecie. Oczywiście pojawia się tam kolejna kobieta, która zawróci mu w głowie. Nie zabraknie również wątków z poprzednich sezonów produkcji. Na kolejny fragment sezonu poczekamy do 9 marca. Oprócz Penna Badgleya, w obsadzie czwartej części serialu Ty znajdziemy również Charlotte Ritchie, Eda Speleersa, Tilly Keeper, Lukasa Gage’a, Stephena Hagana i Bena Wigginsa. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Film U ciebie czy u mnie?

Premiera komedii romantycznej U ciebie czy u mnie? zaplanowana jest na 10 lutego. Przyzwyczajona do rodzinnego życia w Los Angeles Debbie (Reese Witherspoon) przyjeżdża do Nowego Jorku, gdzie mieszka jej przyjaciel, spragniony zmian Peter (Ashton Kutcher). Postanawiają zamienić się miejscami i odkrywają, że życie może być dla nich pozytywnie zaskakujące. Do jakich jeszcze wniosków dojdą? Film zadebiutuje na platformie tuż przed walentynkami, 10 lutego.

Outer Banks – sezon 3

Netflix przygotował dla nas kolejny sezon serialu młodzieżowego Outer Banks. Produkcja kryminalna opowiada o przyjaciołach, którzy żyją na pięknych wyspach w Karolinie Północnej. W pewnym momencie odkrywają tajemnicę, zmieniającą wszystko w ich dotychczasowym życiu. Serial zapewnia nam dawkę wrażeń wątkami o zabójstwach, przyjaźni, miłości i relacjach społecznych. Już 23 lutego do swoich ról powrócą Chase Stokes, Madelyn Cline, Madison Bailey, Jonathan Daviss, Rudy Pankow oraz Carlacia Grant.

Freeridge – sezon 1

W lutym na platformie Netflix zadebiutuje spin-off serialu On My Block, serialu komediowego na temat czwórki nastolatków z biedniejszej dzielnicy w Los Angeles. Freeridge to kontynuacja ich przygód, w której grupa martwi się, że są przeklęci i grozi im niebezpieczeństwo. Lubicie czarny humor i teen dramy? To coś dla was. Na ekranie zobaczymy między innymi takich aktorów, jak Keyla Monterroso Mejia, Bryana Salaz, Tenzing Norgay Trainor, Ciara Riley Wilson i Peggy Blow. Start 2 lutego.

Film Infiesto

Macie ochotę na film osadzony w pandemicznej rzeczywistości? Infiesto opowiada o dwójce detektywów, którzy tropią porywaczy działających według nikczemnego planu, ale szalejąca pandemia COVID-19 komplikuje nie tylko śledztwo, ale i ich życie prywatne. Okazuje się, że tajemniczy wirus powiązany jest z historią dziewczynki, którą odnaleziono po latach. Hiszpańską produkcję Netfliksa zobaczymy już 3 lutego.

Aggretsuko – sezon 5

Jeśli lubicie anime, mogliście oczekiwać na kolejny sezon produkcji Aggretsuko. Historia opowiada o pracownicy biura Retsuko, która mierzy się z trudnymi emocjami generowanymi przez środowisko pracy. Ma niezły sposób na odreagowanie – lubi śpiewać deathmetalowe utwory podczas karaoke. To oczywiście tylko fragment fabuły zabawnej animacji osadzonej w biurowej rzeczywistości, której finałowy, 5. sezon ukaże się na platformie Netflix już 16 lutego.

Netflix – lista premier na luty 2023:

1 lutego – Tożsamość (2003)
1 lutego – Ostatni komers (2020)
1 lutego – Kolory Miłości (2021)
1 lutego – Niania w Nowym Jorku (2007)
1 lutego – Wojownicze Żółwie Ninja (2007)
1 lutego – I Will Be Your Bloom:serial (2022)
1 lutego – Miliony Gunthera – miniserial
1 lutego – Detektyw Conan: Łotrzyk Hanzawa – Sezon 1
2 lutego – Make My Day – Sezon 1
2 lutego – Freeridge – Sezon 1
3 lutego – Siła ducha
3 lutego – Infiesto
3 lutego – Stromboli
3 lutego – Wilk wikingów
3 lutego – Klasa – Sezon 1
8 lutego – Królowie giełdy – Sezon 1
9 lutego – Ty – Sezon 4, część 1
9 lutego – Mój tata jest łowcą kosmitów – Sezon 1
9 lutego – Drogi Davidzie!
10 lutego – U ciebie czy u mnie?
10 lutego – 10 dni z życia dobrego człowieka
10 lutego – Love to Hate You – Sezon 1
11 lutego – Szybki kurs miłości – Sezon 1
13 lutego – Miłość do kwadratu jeszcze raz
14 lutego – Zakochani raz po raz – Sezon 1
14 lutego – A Sunday Affair
14 lutego – Dokąd oczy poniosą
15 lutego – Za jednym zamachem – Sezon 1
15 lutego – Pierwszy raz – Sezon 1
15 lutego – #BezFiltra – Sezon 1
15 lutego – Red Rose – Sezon 1
16 lutego – Aggretsuko – Sezon 5
16 lutego – The Upshaws – Sezon 3
17 lutego – Zgubiony telefon
22 lutego – Skandal w Karolinie Południowej: Kto zabił Paula i Maggie Murdaugh (Miniserial)
23 lutego – Outer Banks – Sezon 3
23 lutego – Mów mi Chihiro
24 lutego – Mamy tu ducha
24 lutego – Formuła 1: Jazda o życie – Sezon 5
24 lutego – Przedziwne przygody Jamesa – Sezon 2

Netflix przygotował sporą dawkę wrażeń dla swoich subskrybentów na luty 2023. Szykuje się między innymi powrót seriali Ty oraz Outer Banks, a także nowości, w tym komedia o dorastaniu Freeridge. Platforma przygotowała również propozycje filmów idealnych na walentynki. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →