kadr z serialu „You”, Netflix

Serial „You” wraca z 4. sezonem. Jest zwiastun i data premiery


10 stycznia 2023

Podziel się newsem:

Netflix zaprezentował datę premiery i oficjalny zwiastun nadchodzącego 4. sezonu serialu You. Co wydarzy się w życiu Joe Goldberga?

Serial You powraca. Znamy datę premiery

Serial You od premiery pierwszego sezonu w 2018 roku zyskał ogromną rzeszę fanek i fanów. Thriller psychologiczny powstał na podstawie cyklu bestsellerowych powieści Caroline Kepnes.

Produkcja opowiada o właścicielu księgarni Joe Goldbergu (Penn Badgley), który zakochuje się w jednej ze swoich klientek. Wkrótce zaczyna ujawniać swoje mroczne, mordercze oblicze napędzane pragnieniem absolutnej kontroli nad życiem różnych napotykanych kobiet. W każdym z kolejnych sezonów You główny bohater wpada w jeszcze większą obsesję i staje się nieobliczalnym zabójcą.

Netflix oficjalnie zapowiedział 4. sezon produkcji. Podzielono go na dwie części po pięć odcinków. Pierwsza połowa pojawi się na Netfliksie 9 lutego, a kolejna 9 marca tego roku.

4. sezonu serialu „You”, Netflix

Co wydarzy się w 4. sezonie You? Obejrzyj zwiastun

O czym opowiada kolejny sezon You? Joe Goldberg po raz kolejny zostawia za sobą przeszłość i wyjeżdża do Londynu. Tam udaje profesora literatury Jonathana Moore’a i przez jakiś czas oddaje się pasji. Nie brakuje kobiety, na punkcie której oszaleje Joe. Tym razem to dyrektorka galerii sztuki, w którą wcieliła się aktorka Charlotte Ritchie.

Morderca nie ucieknie jednak od popełnionych wcześniej zbrodni. Ściga go Marienne Bellamy (Tati Gabrielle), jego ukochana z poprzedniego sezonu, w którym odkryła popełnione przez niego zbrodnie. Jej odwet oraz pojawienie się w otoczeniu Joe innego mordercy tworzy gęstą fabułę, której z pewnością oczekiwali fani serialu. Tym razem to on może stać się ofiarą

Poza Badgleyem, Gabrielle i Ritchie, w serialu zobaczymy m.in. Lukasa Gage’a, Amy Leigh Hickman, Tilly Keeper, Eda Speleersa czy Seana Pertwee.

Zwiastun pierwszej części 4. sezonu serialu You

Netflix zaprezentował datę premiery i oficjalny zwiastun nadchodzącego 4. sezonu serialu You. Co wydarzy się w życiu Joe Goldberga? Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Tutaj kupisz swój bilet na koncert lub festiwal!

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →