fot. Netflix

Netflix prezentuje „Kalejdoskop” – serial, który można oglądać zarówno od początku, jak i od końca oraz środka


24 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Netflix podzielił się zakulisowym materiałem z serialu Kalejdoskop. Produkcja ma formułę antologii, ale historia łączy się w jedną całość, dzięki czemu odcinki można oglądać w dowolnej kolejności.

Kalejdoskop – ułóż swój serial

Można by rzec, że tytuł zobowiązuje. Kalejdoskop to nadchodzący serial Netfliksa, którego akcja została osadzona w ciągu 25 lat. Produkcja przedstawia historię próby napadu na bank, która podlana jest także zemstą, zdradą i próbami lojalności. Czy grupie utalentowanych złodziei uda się włamać do najbardziej zabezpieczonego sejfu na świecie? Kalejdoskop luźno nawiązuje do wydarzeń, które miały miejsce w 2012 roku w Nowym Jorku, kiedy w Manhattan uderzył huragan Sandy, a 70 miliardów dolarów w obligacjach po prostu zniknęło.

Serial Netfliksa na pewno wyróżnia się swoją strukturą. Składająca się z ośmiu odcinków produkcja ma formułę antologii i można oglądać ją w dowolnej kolejności. I od pierwszego odcinka, i od trzeciego i od ostatniego. Całość układa się we wspomnianą historię o napadzie. W zależności od tego, w jakiej kolejności będziemy oglądać Kalejdoskop, nasze spojrzenie i sympatie dla różnych postaci będą się różnić, a elementy układanki będziemy odkrywać od nieco innej strony. Poznaliśmy już również tytuły odcinków, które nawiązują do kolorów, a więc: Zielony, Żółty, Niebieski, Fioletowy, Pomarańczowy, Czerwony, Różowy oraz Biały: Napad.

Kurczakowy brat włamie się do sejfu

Główną rolę w serialu Kalejdoskop zagra znany z Breaking Bad Giancarlo Esposito, który wcieli się w rolę Leo Papy – genialnego stratega, który jest mózgiem całej operacji. W obsadzie są także Paz Vega (Lucia i seks), Tati Gabrielle (The 100), Jai Courtney (Legion samobójców) czy Peter Mark Kendall (Chicago Med). Twórcy zaprezentowali krótki materiał zajawiający produkcję, zawierający wypowiedzi aktorów i twórców. Kalejdoskop pojawi się na Netfliksie 1 stycznia 2023 roku.

Kalejdoskop – pierwsze spojrzenie i materiał zza kulis

Netflix podzielił się zakulisowym materiałem z serialu Kalejdoskop. Produkcja ma formułę antologii, ale historia łączy się w jedną całość, dzięki czemu odcinki można oglądać w dowolnej kolejności. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →