fot. Netflix

„Potwór” powróci. Netflix zapowiedział kolejne dwa sezony antologicznego serialu. Drugi sezon otrzyma również „Obserwator”


08 listopada 2022

Podziel się newsem:

Netflix oficjalnie zapowiedział, że powstaną jeszcze co najmniej dwa sezony antologicznej serii Potwór, którą otworzyła historia o Jeffreyu Dahmerze. W planach także drugi sezon Obserwatora.

Potwór powróci

Netflix przedłużył antologiczny serial Potwór, którego pierwszy sezon przedstawił historię seryjnego mordercy Jeffreya Dahmera. W przyszłości zobaczymy jeszcze co najmniej dwa sezony serialu. Na kim się one skupią? Tego jeszcze nie wiadomo, jednak jak zapowiada streamingowy gigant, będą to kolejne potworne postacie, które miały duży wpływ na społeczeństwo.

Serial Ryana Murphy’ego był ogromnym komercyjnym sukcesem i zadebiutował na pierwszym miejscu największych premier według Nielsena, gdzie utrzymywał się przez trzy tygodnie. Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera jest również drugim największym anglojęzycznym sezonem serialu Netfliksa pod względem oglądalności. Wyprzedza go tylko czwarta odsłona Stranger Things.

Produkcja Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera skupia się na postaci seryjnego mordercy, który w latach 1978-1991 zabił siedemnastu młodych mężczyzn i chłopców. W główną rolę wcielił się Evan Peters. Obraz wywołał kontrowersje ze względu na zarzuty rodzin ofiar mówiące o tym, iż twórcy nie kontaktowali się z nimi, kiedy serial powstawał. Jego twórca, Ryan Murphy, odparł zarzuty, twierdząc, że żadna z osób, z którymi próbowano się kontaktować, nie odpowiedziała.

Obserwator jak Potwór?

Nie tylko Potwór doczeka się kontynuacji, gdyż Netflix zapowiedział także powstanie drugiego sezonu Obserwatora, którego współtwórcą jest… Ryan Murphy. Serial oparty jest na prawdziwej historii małżeństwa Dereka i Marii Broaddusów (w produkcji Dean i Nora Braddock), którzy w 2014 roku wprowadzili się do domu na przedmieściach New Jersey. Wkrótce małżeństwo zaczęło otrzymywać listy z pogróżkami, a ich nadawcą był tytułowy i tajemniczy Obserwator. Główne role zagrali Naomi Watts i Bobby Cannavale.

Obserwator – zwiastun

Netflix oficjalnie zapowiedział, że powstaną jeszcze co najmniej dwa sezony antologicznej serii Potwór, którą otworzyła historia o Jeffreyu Dahmerze. W planach także drugi sezon Obserwatora. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →