fot. Netflix

Marcin Dorociński w kolejnej produkcji Netflixa. Podano datę premiery drugiego sezonu „Wikingowie: Walhalla”


22 listopada 2022

Podziel się newsem:

Netflix zapowiedział premierę drugiego sezonu serii Wikingowie: Walhalla. Wśród opublikowanych zdjęć znalazł się Marcin Dorociński, który wcieli się w jedną z postaci historycznych.

Marcin Dorociński w uniwersum Wikingów

Dziś w mediach społecznościowych opublikowano oficjalną datę kontynuacji spin offu Wikingowie: Walhalla. Drugi sezon serialu trafi na platformę już 12 stycznia. Wraz z tą informacją opublikowano także cztery fotografie z planu. Na jednej z nich przedstawiono Marcina Dorocińskiego.

Zobacz: Wikingowie: Walhalla z drugim sezonem. Jest pierwszy zwiastun

Razem z publikacją Netflixa pojawił się post polskiego aktora. Dorociński wcieli się w postać Jarosława Mądrego, który dopiero zadebiutuje w serii. Był to wielki książę Rusi Kijowskiej z dynastii Rurykowiczów, który panował w pierwszej połowie XI wieku. W trakcie zasiadania na tronie Jarosław prowadził wojny m.in. z Polakami. Zmarł w lutym 1054 roku. Na razie nie wiadomo, jaką rolę odegra w historii Netflixa. Dorociński przekonuje jednak, że „sporo namiesza w świecie wikingów”.

To nie jest jedyny zagraniczny projekt Dorocińskiego

O udziale Dorocińskiego we wspomnianej produkcji wiadomo już od października. Informacją podzielił się sam zainteresowany. To jednak nie koniec zagranicznych wojaży Polaka. Po udanym występie w Gambicie Królowej Marcin Dorociński pojawi się także w dwóch ostatnich częściach serii Mission: Impossible. Filmy trafią do kin w lipcu przyszłego roku i czerwcu 2024.

Pamiętam – kiedy zapytany o moje plany zawodowe – cicho i nieśmiało powiedziałam „chciałbym spróbować zagranicą”. Pamiętam również kąśliwe uwagi i lekceważące spojrzenia, ale pamiętam równie dobrze, że byli wokół mnie ludzie, które uwierzyli w moje marzenie chyba bardziej niż ja sam. Bo ja Marcin z Kłudzienka zawsze miałem z tym problem

– pisał aktor, chwaląc się występem w filmie.

Netflix zapowiedział premierę drugiego sezonu serii Wikingowie: Walhalla. Wśród opublikowanych zdjęć znalazł się Marcin Dorociński, który wcieli się w jedną z postaci historycznych. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →