kadr z „Wikingowie: Walhalla - sezon 2 | Pierwsza zapowiedź"

Wikingowie: Walhalla” z drugim sezonem. Jest pierwszy zwiastun


26 września 2022

Podziel się newsem:

Netflix zapowiedział powrót serialu Wikingowie: Walhalla. Drugi sezon ukaże się dopiero w przyszłym roku, jednak już teraz pojawiła się pierwsza jego zapowiedź.

Wikingowie: Walhalla z pierwszym materiałem promującym drugi sezon

W sobotę w mediach społecznościowych Netflixa ukazała się zapowiedź, która zainteresuje wszystkich fanów uniwersum serii Wikingowie. Oficjalny spin-off o podtytule Walhalla otrzyma drugi sezon, a streamingowy gigant opublikował pierwszą zapowiedź. Kolejna odsłona serii zadebiutuje w przyszłym roku.

Zobacz: Netflix zaprasza za kulisy serialu Wikingowie: Walhalla

W półtoraminutowym filmie widzimy, jak Leif Eriksson, Harald Sigurdsson oraz Freydis Eriksdotter stawiają czoła Olafowi na plaży. Z opublikowanego fragmentu wynika, że głównym bohaterom udało się złapać Olafa w zasadzkę. Nie wiadomo jednak, co z tego wyniknie.

Wikingowie: Walhalla – sezon drugi, pierwsza zapowiedź

Minęło już pół roku od pierwszego odcinka

Debiutancki sezon Walhalli trafił na Netflixa 25 lutego. Akcję serialu osadzono ponad sto lat po zakończeniu wydarzeń znanych z oryginalnej serii. Pierwsze osiem odcinków spotkało się z mieszanymi opiniami. Mimo to serial Jeba Stuarta otrzymał kilka nominacji (w tym do nagród Emmy). Podczas gali rozdania Irlandzkich Nagród Filmowych i Telewizyjnych Hanna Quinn został wyróżniony w kategorii Najlepszy reżyser dramatu telewizyjnego.

Przeczytaj także: Teletubisie wracają! Reboot popularnego serialu dla dzieci już niedługo na Netflixie

Na początku XI wieku napięcie między wikingami i angielskim tronem sięga krwawego zenitu, a wikingowie ścierają się między sobą o to, czy przyjąć chrześcijaństwo, skazując dawne wierzenia na zapomnienie. Troje bohaterów wyrusza w drogę z Kattegat do Anglii i jeszcze dalej, a stawką ich epickiej podróży przez oceany i pola bitewne są przetrwanie i wieczna chwała

– czytamy w opisie serialu.

Netflix zapowiedział powrót serialu Wikingowie: Walhalla. Drugi sezon ukaże się dopiero w przyszłym roku, jednak już teraz pojawiła się pierwsza jego zapowiedź. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →