fot. materiały prasowe

Teletubisie wracają! Reboot popularnego serialu dla dzieci już niedługo na Netflixie


08 września 2022

Podziel się newsem:

Kultowa produkcja dla dzieci wraca w nowej odsłonie. Netflix poinformował, że reboot serialu Teletubisie trafi do serwisu już tej jesieni.

Teletubisie wracają na ekrany

Wczoraj w mediach społecznościowych Netflixa pojawiła się zapowiedź, która wielu przypomniała dzieciństwo. Streamingowy gigant ogłosił, że już 14 listopada na platformie zadebiutuje reboot Teletubisiów. Przygody, które będą przeżywać Tinky Winky, Dipsy, Laa-Laa i Po, przedstawi Tituss Burgess, nowy narrator programu.

Zobacz: Na reklamach się nie skończy. Netflix zablokuje możliwość pobierania produkcji

Kolorowi przyjaciele Tinky Winky, Dipsy, Laa-Laa i Po czekają, aby zabrać Cię do swojego świata przygód. Narratorem uwspółcześnionej wersji klasycznego programu dla przedszkolaków jest nominowany do nagrody Emmy Tituss Burgess (Unbreakable Kimmy Schmidt). Każdy odcinek zawiera nowe, oryginalne piosenki Tummy Tales, które porwą do tańca całą rodzinę

– czytamy w opisie programu (źródło: polski oddział IGN).

Teletubisie mają już 25 lat

Pierwszy sezon Teletubisiów trafił na ekrany w 1997 roku dzięki Ragdoll Productions na zlecenie BBC. Twórcami serialu są Anne Wood oraz Andrew Davenport. Po czterech latach emisji Teletubisie zniknęły z ramówki na prawie półtorej dekady. W 2015 roku reaktywowano przygody Po, Laa-Li, Tinky-Winky’ego i Dipsy’ego. Nowa odsłona serialu powstawała przez kolejne trzy lata. Łącznie powstało niemal pół tysiąca odcinków, gdzie najliczniejszym sezonem był ten emitowany w 1998 roku. Wówczas powstało aż sto dwadzieścia sześć epizodów. Na razie nie wiadomo, ile odcinków zaplanował Netflix oraz w jakich odstępach będą się one ukazywać na platformie.

Teletubisie – zwiastun drugiego sezonu z 2017 roku

Kultowa produkcja dla dzieci wraca w nowej odsłonie. Netflix poinformował, że reboot serialu Teletubisie trafi do serwisu już tej jesieni. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →