fot. Netflix

„Cyberpunk: Edgerunners” coraz bliżej Netflixa. Kiedy produkcja trafi na platformę?


31 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Cyberpunk: Edgerunners otrzymał właśnie kolejny zwiastun, a także oficjalną datę premiery. Kiedy produkcja zawita na Netflixa?

Zanurz się w wirtualnym świecie

Cyberpunk: Edgerunners, czyli produkcja składająca się z dziesięciu odcinków, już niedługo zawita na Netflixa. Dzieło będące wynikiem współpracy Netflixa, CD Projekt RED, a także Studia Trigger doczekało się właśnie kolejnego zwiastuna i oficjalnej daty premiery. Kiedy anime zawita na platformę?

Przeczytaj także: Jak wyglądałby zwiastun Cyberpunk: Edgerunners w wersji Studia Trigger? Teraz już wiemy

cyberpunk 2077 edgerunners zwiastun netflix
fot. Netflix

Cyberpunk: Edgerunners to niezależna, dziesięcioodcinkowa historia dziecka ulicy, które próbuje przetrwać w futurystycznym mieście opętanym obsesją na punkcie technologii i modyfikacji ciała. Stawka jest niezwykle wysoka, więc aby pozostać przy życiu, postanawia zostać edgerunnerem – wyjętym spod prawa najemnikiem zwanym też cyberpunkiem

– czytamy w opisie serialu.

Serial według oficjalnej zapowiedzi zadebiutuje na Netflixie już 13 września 2022 roku. Poniżej prezentujemy Wam również kolejny zwiastun, który trafił na platformę YouTube. Jednak UWAGA! – w opisie filmu widnieje jedno małe ostrzeżenie:

Nie oglądaj tego w pracy, nie odchodź od zmysłów. Do zobaczenia.

Także robicie to na własne życzenie. Miłego oglądania!

Cyberpunk: Edgerunners | Oficjalny zwiastun | Netflix, zobacz!

Producentem wykonawczym i showrunnerem dzieła jest Rafał Jaki, który pracował między innymi przy takich tytułach jak Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz Wiedźmin: Ronin. Reżyserii serialu podjął się Hiroyuki Imaishi. Autorami scenariusza są Yoshiki Usa wraz z Masahiko Otsuką, a ścieżkę dźwiękową skomponował Akira Yamaoka. Prace nad serialem trwały od 2018 roku i zakończyły się kilka miesięcy temu. Wyczekujecie najnowszej produkcji? Pochłoniecie ją w jeden wieczór, czy jednak poświęcicie jej trochę czasu?

Cyberpunk: Edgerunners otrzymał właśnie kolejny zwiastun, a także oficjalną datę premiery. Kiedy produkcja zawita na Netflixa? Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →