fot. Netflix

“Cyberpunk: Edgerunners” coraz bliżej Netflixa. Kiedy produkcja trafi na platformę?


31 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Cyberpunk: Edgerunners otrzymał właśnie kolejny zwiastun, a także oficjalną datę premiery. Kiedy produkcja zawita na Netflixa?

Zanurz się w wirtualnym świecie

Cyberpunk: Edgerunners, czyli produkcja składająca się z dziesięciu odcinków, już niedługo zawita na Netflixa. Dzieło będące wynikiem współpracy Netflixa, CD Projekt RED, a także Studia Trigger doczekało się właśnie kolejnego zwiastuna i oficjalnej daty premiery. Kiedy anime zawita na platformę?

Przeczytaj także: Jak wyglądałby zwiastun Cyberpunk: Edgerunners w wersji Studia Trigger? Teraz już wiemy

cyberpunk 2077 edgerunners zwiastun netflix
fot. Netflix

Cyberpunk: Edgerunners to niezależna, dziesięcioodcinkowa historia dziecka ulicy, które próbuje przetrwać w futurystycznym mieście opętanym obsesją na punkcie technologii i modyfikacji ciała. Stawka jest niezwykle wysoka, więc aby pozostać przy życiu, postanawia zostać edgerunnerem – wyjętym spod prawa najemnikiem zwanym też cyberpunkiem

– czytamy w opisie serialu.

Serial według oficjalnej zapowiedzi zadebiutuje na Netflixie już 13 września 2022 roku. Poniżej prezentujemy Wam również kolejny zwiastun, który trafił na platformę YouTube. Jednak UWAGA! – w opisie filmu widnieje jedno małe ostrzeżenie:

Nie oglądaj tego w pracy, nie odchodź od zmysłów. Do zobaczenia.

Także robicie to na własne życzenie. Miłego oglądania!

Cyberpunk: Edgerunners | Oficjalny zwiastun | Netflix, zobacz!

Producentem wykonawczym i showrunnerem dzieła jest Rafał Jaki, który pracował między innymi przy takich tytułach jak Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz Wiedźmin: Ronin. Reżyserii serialu podjął się Hiroyuki Imaishi. Autorami scenariusza są Yoshiki Usa wraz z Masahiko Otsuką, a ścieżkę dźwiękową skomponował Akira Yamaoka. Prace nad serialem trwały od 2018 roku i zakończyły się kilka miesięcy temu. Wyczekujecie najnowszej produkcji? Pochłoniecie ją w jeden wieczór, czy jednak poświęcicie jej trochę czasu?

Cyberpunk: Edgerunners otrzymał właśnie kolejny zwiastun, a także oficjalną datę premiery. Kiedy produkcja zawita na Netflixa? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Zanurz się w wirtualnym świecie Cyberpunk: Edgerunners, czyli […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →