fot. materiały prasowe

Jak wyglądałby zwiastun „Cyberpunk: Edgerunners” w wersji Studia Trigger? Teraz już wiemy


02 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Netflix dzieli się kolejnym zwiastunem serialu Cyberpunk: Edgerunners, który powstał we współpracy z CD Projekt RED. Najnowszy trailer to wersja wytwórni Studio Trigger. Premiera już niedługo.

Cyberpunk w wersji anime nadciąga

Wczoraj na oficjalnym kanale Netflixa na YouTube ukazał się najnowszy zwiastun serialu anime Cyberpunk: Edgerunners. Trailer jest wersją wytwórni Studio Trigger, która odpowiada za stworzenie serii. W blisko trzyminutowym wideo twórcy przedstawili widzom nową drużynę edgerunnerów, do której należą: David, Maine, Dorio, Kiwi, Pilar, Rebecca oraz Lucy. Według opisu to nie wszyscy członkowie ekipy, a resztę poznamy wkrótce.

Zobacz: Cyberpunk 2077 wchodzi na mały ekran. Jest trailer anime produkcji Netflixa

Cyberpunk: Edgerunners będzie składał się z dziesięciu odcinków. Produkcja jest wynikiem współpracy Netflixa, CD Projekt RED oraz wspomnianego wcześniej Studia Trigger. Premierę zaplanowano na wrzesień, jednak nie podano jeszcze konkretnej daty. Producentem wykonawczym i showrunnerem dzieła jest Rafał Jaki, który pracował nie tylko nad najnowszą grą CDPR, ale także Wiedźminem 3: Dzikim Gonem oraz Wiedźminem: Roninem. Reżyserii serialu podjął się Hiroyuki Imaishi. Autorami scenariusza są Yoshiki Usa wraz z Masahiko Otsuką, a ścieżkę dźwiękową skomponował Akira Yamaoka.

Cyberpunk: Edgerunners – oficjalny zwiastun w wersji Studia Trigger

Ten serial to 10-odcinkowa opowieść o dzieciaku z ulicy próbującym przetrwać w Night City – mieście przyszłości ogarniętym obsesją na punkcie technologii i modyfikacji ciała. Aby przeżyć, stawia wszystko na jedną kartę i postanawia zostać edgerunnerem, czyli jednym z nielegalnie działających najemników zwanych cyberpunkami

– czytamy w opisie serialu.

Prace nad serialem trwały od 2018 roku. Na początku czerwca ukazał się specjalny materiał odsłaniający szczegóły powstawania dzieła.

Cyberpunk: Edgerunners – Inside Look

Netflix dzieli się kolejnym zwiastunem serialu Cyberpunk: Edgerunners, który powstał we współpracy z CD Projekt RED. Najnowszy trailer to wersja wytwórni Studio Trigger. Premiera już niedługo. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →