Materiały Prasowe

Cyberpunk 2077 w wersji na PS5 pojawił się w bazie PS Store. Aktualizacja w drodze?


31 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Cyberpunk 2077 w wersji na PS5 trafił do bazy PS Store. Czy to oznacza, że niedługo doczekamy się aktualizacji?

Cyberpunk 2077 przestrogą dla innych

Problemy, jakie napotkał Cyberpunk 2077 zaraz po premierze, przechodzą powoli do branżowej legendy i są przestrogą dla wszystkich deweloperów, dlaczego lepiej przekładać grę w nieskończoność niż wypuszczać nie w pełni gotowy produkt. Warto przypomnieć, że niedługo po premierze w związku z licznymi błędami Cyberpunk 2077 został wycofany z oficjalnego sklepu PlayStation, PS Store. Ten stan rzeczy zmieniły kolejne patche, po któych grę przywrócono w czerwcu ubiegłego roku. Gracze wciąż wyczekują także na dużą next-genową aktualizacja dla gry, której dokładnej daty jeszcze nie poznaliśmy. Jednak pojawienie się gry w wersji na PS5 w bazach PS Store sugeruje, że premiera, może nastąpić bardzo niedługo. Poinformował o tym użytkownik Twittera PlayStation Game Size, który jako datę ukazania się aktualizacji sugeruje luty, najpóźniej początek marca. Wszyscy gracze posiadający Cyberpunka na konsole poprzedniej generacji dostaną możliwość darmowej aktualizacji.

Porównanie jakości grafiki w Cyberpunku 2077 dla wersji na konsole PS4 i PS5

Czekając na fabularne DLC

Dyskusje dotyczące aktualizacji do Cyberpunka 2077 są prowadzone bardzo intensywnie od wielu miesięcy. Graczy interesują oczywiście przede wszystkim DLC fabularne, których z pewnością można oczekiwać, sądząc, chociażby po fakcie wydania dwóch takich dodatków przez CD Projekt RED do Wiedźmina 3: Serca z Kamienia oraz Krew i Wino. Bardzo istotną, potwierdzoną zmianą, nad jaką pracują deweloperzy w przypadku Cyberpunka, jest tryb sieciowy, który z upływem czasu zostanie wzbogacony o tryb multiplayer. Patrząc na rozmiary Night City oraz ambicje polskich deweloperów rozwiązanie to może stać się potencjalnym hitem i skłonić wielu graczy do zakupu gry.

Cyberpunk 2077 w wersji na PS5 trafił do bazy PS Store. Czy to oznacza, że niedługo doczekamy się aktualizacji? Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →