materiały prasowe, Netflix

Henry Cavill w świecie „Wiedźmina 3„? To możliwe


13 stycznia 2022

Podziel się newsem:

CD Projekt Red ogłosiło, że wyczekiwana next-genowa aktualizacja Wiedźmina 3 ukaże się w tym roku wraz z inspirowanym serialem Netflixa DLC. Sprawdź szczegóły.

Wiedźmin 3 z nextgenową aktualizacją i DLC w 2022

Od premiery konsol Xbox Series X/S oraz PlayStation 5 minęło już ponad 2 lata, jednak Wiedźmin 3 wciąż nie doczekał się stosownej aktualizacji uwzględniającej możliwości sprzętu nowej generacji. CD Projekt Red ogłosiło jednak na Twitterze, że w 2022 gracze doczekają się wyczekiwanego patcha, a ponadto DLC inspirowanego serialem Wiedźmin tworzonym przez Netflix. Nie określili na ten moment jednak, co konkretnie rozszerzenie będzie wprowadzać. Ciężko spodziewać się nowych zadań biorąc pod uwagę, że ostatnie fabularne rozszerzenie do Wiedźmina 3 wydane zostało blisko 6 lat temu. Bardziej prawdopodobne wydają się kosmetyczne zmiany wizualne. Być może wygląd postaci granych przez Henry’ego Cavilla (Geralt), czy Freyę Allan (Ciri) zostanie wprowadzony do świata Wiedźmina 3?

Tweet z oficjalnego profilu gry Wiedźmin

Co kraj to opinia, czyli rozbieżne opinie o serialu Netflixa

Od premiery 2 sezonu Wiedźmina od Netflixa i ponownie serial pozostawił odbiorców bardzo mocno podzielonych. Do grona niezadowolonych należą szczególnie fani serii, którzy zarzucają twórcom odejście od treści książek, nawet w momentach, w których nie było to istotne dla fabuły serialu. Doprowadziło to do powstania petycji, w której podpisani żądają zwolnienia Lauren S. Hissrich, producentki serialu. Po drugiej stronie barykady stoi, chociażby Andrzej Sapkowski, autor sagi o Wiedźminie, który bardzo chwali produkcję Netflixa, a także krytycy z dość znanego portalu Rotten Tomatoes, na którym Wiedźmin zebrał aż 94% pozytywnych recenzji. Średnia ocena 5,4/10 polskich krytyków w serwisie Filmweb pokazuje jednak, że polskie przywiązanie do sagi Andrzeja Sapkowskiego bardzo mocno wpływa na odbiór serialu. Naszą recenzję drugiego sezonu Wiedźmina znajdziecie tutaj.

CD Projekt Red ogłosiło, że wyczekiwana next-genowa aktualizacja Wiedźmina 3 ukaże się w tym roku wraz z inspirowanym serialem Netflixa DLC. Sprawdź szczegóły. Wiedźmin 3 z nextgenową aktualizacją i DLC w 2022 Od premiery konsol Xbox Series X/S oraz PlayStation 5 minęło już ponad 2 lata, jednak Wiedźmin 3 wciąż nie doczekał się stosownej aktualizacji […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →