materiały prasowe

„Cyberpunk 2077” wstaje z kolan. Oceny gry rosną


26 listopada 2021

Podziel się newsem:

Cyberpunk 2077 wywołał niemałe zamieszanie przy okazji swojej premiery. Niestety w negatywnym tego słowa znaczeniu. Wygląda na to, że nasza rodzima produkcja wygrzebuje się spod gruzów.

Cyberpunk – syn marnotrawny

Cyberpunk 2077 był niewątpliwie najbardziej wyczekiwaną grą 2020 roku. Niestety, hype i nacisk na jak najszybsze wydanie gry przez deweloperów sprawił, że produkcja zaliczyła niezbyt udany start, ale nawet mimo tego swoje zarobiła. Wielu konsolowych graczy skarżyło się na zły stan techniczny, a twórcy robili, co mogli, aby go polepszyć. CD Projekt RED dostało nauczkę na przyszłość i zakasało rękawy, żeby naprawić to, co poszło nie tak. W pierwszym kwartale 2022 pojawi się także wersja w pełni wykorzystująca możliwości obecnej generacji konsol: PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Póki co, Cyberpunk 2077 w wersji na komputery odżywa i jest to bardzo dobry znak.

„Cyberpunk 2077” wstaje z kolan. Oceny gry rosną
materiały promocyjne

Dobry znak na przyszłość

Gra CD Projekt RED zaczęła zbierać coraz lepsze oceny na platformie Steam. W ciągu ostatnich 30 dni spośród ponad 15 tysięcy nowych recenzji 84% z nich jest pozytywnych, zaś biorąc pod uwagę ogólną liczbę ponad 400 tysięcy recenzji Cyberpunka 2077, plusa wystawiło produkcji 76% użytkowników. Gra znajduje się obecnie na drugiej pozycji w zestawieniu globalnych bestsellerów, wyprzedając takie tytuły jak Red Dead Redemption 2, Forza Horizon 4 i Forza Horizon 5. Produkcja CDPR ustępuje jedynie Farming Simulator 2022. Wpływ na jej popularność ma zapewne także fakt, że z okazji Jesiennej Wyprzedaży Steam została przeceniona o 50%. Nie zmienia to jednak faktu, że informacje o pozytywnych ocenach dla gry po prostu cieszą i pozwalają wierzyć w to, że będzie już tylko lepiej. Trzymamy kciuki!

Cyberpunk 2077 wywołał niemałe zamieszanie przy okazji swojej premiery. Niestety w negatywnym tego słowa znaczeniu. Wygląda na to, że nasza rodzima produkcja wygrzebuje się spod gruzów. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →