fot. materiały prasowe

Dawid Podsiadło z utworem do soundtracku “Cyberpunk: Edgerunners”


12 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Doczekaliśmy się! Nowy utwór Dawida Podsiadły trafił do sieci. Nie jest on jednak związany z jego nadchodzącą płytą, a innym, niezwykle ciekawym projektem.

Dawid let us down, ale tylko troszkę

A więc jest! Nowy singiel Dawida Podsiadły. Umówmy się jednak – nie na to wszyscy czekaliśmy. Sam artysta przyznaje, że nieco nas zmylił. Utwór Let You Down nie jest związany w żaden sposób z jego nadchodzącą płytą, która, jak przekonuje, tuż za rogiem. O współpracy z Cyberpunkiem, bo to dla serialu z tego uniwersum powstała piosenka, artysta pisze na swoim Facebooku w następujący sposób:

Miałem ogromną przyjemność współpracować z CD PROJEKT RED przy serialu Cyberpunk 2077: Edgerunners.
W świecie gry CP2077, spędziłem wiele godzin, a serial to cudowna okazja na ponowne odwiedziny.
Efektem tej współpracy jest utwór „Let You Down”, stworzony specjalnie do serialu, oraz niesamowity teledysk będący samodzielną historią osadzoną w świecie Edgerunners

– Dawid Podsiadło na swoim profilu facebookowym.

Za produkcję Let You Down odpowiada Akira Yamaoka, znany m.in. ze stworzenia warstwy muzycznej do gier z serii Silent Hill. To jednak nie koniec niespodzianek! W soundtracku serialu Cyberpunk: Edgerunners znajdują się jeszcze dwa utwory powstałe w wyniku współpracy Dawida Podsiadły z japońskim kompozytorem, jednak te prawdopodobnie przez jakiś czas będzie można usłyszeć jedynie podczas seansu serialu animowanego, którego premiera wypada już jutro, 13 września.

Dawid Podsiadło – Let You Down | Cyberpunk: Edgerunners — Ending Theme

Co z płytą?

Na temat nowej płyty Dawida Podsiadły nie wiadomo niestety jednak nic nowego oprócz tego, że ma pojawić się już wkrótce. Post będący prawdopodobnie pierwszym singlem ukazał się już ponad dwa miesiące temu. Na koncertach można było usłyszeć także Szarość i róż oraz Mori jednak nic nie wiadomo o tych utworach oprócz tego, że są nadal nieopublikowane. Dawid Podsiadło obiecał jednak, że kolejne informacje, jakie pojawią się na jego profilu facebookowym, będą dotyczyły już tylko jego nadchodzącej płyty.

Doczekaliśmy się! Nowy utwór Dawida Podsiadły trafił do sieci. Nie jest on jednak związany z jego nadchodzącą płytą, a innym, niezwykle ciekawym projektem. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Dawid […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →