fot. materiały promocyjne

Dawid Podsiadło rzuca datą, wszyscy wiemy, co to oznacza


11 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Dawid Podsiadło nieoczekiwanie zapowiedział nowy singiel. Zanim rozpocznie się POSTProdukcja Tour, fani usłyszą przedsmak nowej płyty.

Dawid Podsiadło – wszystko po kolei

Jak to jest grać trasę koncertową z nowym materiałem, który jednak jeszcze się nie ukazał? Takie sytuacje nie są rzadkie, ale z drugiej strony: jak często artyści takie tournée wyprzedają? Dawid Podsiadło może pochwalić się ogromnym zaufaniem swych fanów, ponieważ bilety na jego koncerty rozchodzą się na pniu, a dat wciąż jest za mało – nawet, jeśli wejściówki kupuje się w ciemno.

Jak do tej pory, ukazał się jeden singiel zwiastujący czwarty album muzyka. POST trafił na streamingi dokładnie tego samego dnia, kiedy rozpoczęła się sprzedaż biletów na POSTProdukcja Tour. Od jego wydania upłynęły jednak już ponad dwa miesiące, zatem… najwyższy czas na coś nowego!

Przeczytaj: Dawid Podsiadło – czy w Polsce brak już innych headlinerów? [opinia]

Dawid Podsiadło nowy singiel
fot. materiały prasowe

Idzie nowe. Szybciej niż myślicie

Dwa miesiące czekania wyzerują się już jutro. Dawid Podsiadło wrzucił na swoje social media grafikę wraz z bardzo dokładną datą – 12 września godzina 18.00. Wszystko wskazuje więc na to, że już w poniedziałek ukaże się drugi singiel z nadchodzącej płyty Dawida. Niektórzy spekulują, że będzie to duet z Darią Zawiałow, zważywszy na wizualne podobieństwo grafiki do oprawy Wojen i nocy.

Prawdopodobnie będzie to piosenka znana już osobom, które były na stadionowych koncertach Podsiadło. Na minitrasie artysta zaprezentował trzy nowe utwory – POST, Szarość i róż oraz Mori. Wszystkie tropy wskazują na to, że drugim single będzie Szarość i róż, ale czy tak się rzeczywiście stanie, dowiemy się dopiero jutro.

Dawid Podsiadło – POST, posłuchaj singla!

Dawid Podsiadło nieoczekiwanie zapowiedział nowy singiel. Zanim rozpocznie się POSTProdukcja Tour, fani usłyszą przedsmak nowej płyty. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Dawid Podsiadło – wszystko po kolei Jak to […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →