fot. Bartłomiej Kuczkowski

Dawid Podsiadło zapowiedział nowy singiel i trasę koncertową. Ciekawe, kto zdąży kupić bilet


19 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Dawid Podsiadło podczas koncertu we Wrocławiu zdradził, że już w przyszłym tygodniu ukaże się pierwszy singiel zapowiadający jego nową płytę. Trasa koncertowa też będzie. Jesienią.

Dawid Podsiadło: trzy stadiony, lista gości

Dwa z trzech stadionów już zostały zagrane, więc przed artystą ostatni tak duży koncert, a w wakacje czeka go przede wszystkim trasa Męskiego Grania. Podczas show w Gdańsku do muzyka dołączyli Taco Hemingway, Kortez, Krzysztof Zalewski oraz sanah i w ten sposób na żywo ponownie wybrzmiały ich wspólne numery. Analogicznie – na koncercie we Wrocławiu również nie zabrakło gości. Na scenie Stadionu Miejskiego pojawili się Ralph Kaminski, który razem z gospodarzem zaśpiewał swój utwór Kosmiczne energie, król, z którym Dawid Podsiadło wykonał cover piosenki Varius Manx – Orła cień, oraz Artur Rojek, który stworzył z Dawidem duet w najsłynniejszej piosence MyslovitzDługość dźwięku samotności. W przyszłym tygodniu w Chorzowie odbędzie się trzeci z zapowiedzianych stadionowych koncertów – a zamknięcie tych eventów na pewno będzie czymś dużym. Pewniakiem jest udział Darii Zawiałow oraz Vito Bambino, lecz kto jeszcze pojawi się na Stadionie Śląskim, nie wiadomo. Prócz I Ciebie też, bardzo zarówno Daria, jak i Vito mają solowe utwory z udziałem Podsiadły, lecz czy trafią one na setlistę? Tego również można się tylko domyślać.

Bądź na bieżąco: Sprawdź najnowsze newsy o Dawidzie Podsiadło

Dawid Podsiadło headliner męskie granie
fot. Bartłomiej Kuczkowski

Trasa w poniedziałek, Post w piątek

Podczas koncertu we Wrocławiu artysta nie mógł nie podzielić się z fanami wielkimi nowinami. Przed 45-tysięczną publicznością ogłosił, że już w poniedziałek pojawią się informacje o jesiennej trasie koncertowej. Nie jest to jednak jedyny as, jaki Dawid Podsiadło chowa w rękawie. W najbliższy piątek wyjdzie też jego nowy singiel – Post, który będzie promował czwartą płytę artysty.

Walka o bilety na jego koncerty na pewno będzie zacięta – zamierzacie na nie polować?

Dawid Podsiadlo i Taco Hemingway – Tamagotchi (Gdańsk, 04.06.2022)

Dawid Podsiadło podczas koncertu we Wrocławiu zdradził, że już w przyszłym tygodniu ukaże się pierwszy singiel zapowiadający jego nową płytę. Trasa koncertowa też będzie. Jesienią. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →