fot. Michał Murawski

Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na nim nowe piosenki


07 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Dawid Podsiadło po raz kolejny przesuwa granice swoich muzycznych spektakli. Wokalista zagrał koncert dla 45 tysięcy osób!

Dawid Podsiadło z kolejnymi rekordami

Po blisko dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa, Dawid Podsiadło powrócił w wielkim stylu. Jego trasa koncertowa, która notabene jest największym show w historii polskiej muzyki, pozwoliła mu na wyprzedanie aż trzech stadionów – Polsat Plus Arena Gdańsk, Tarczyński Wrocław Arena i Stadionu Śląskiego.

Przeczytaj także: Dawid Podsiadło wspomina 9 lat od wydania „Comfort and Happiness”

Dawid Podsiadło
fot. Michał Murawski

Podczas pierwszego spektaklu, który odbył się w ubiegłą sobotę w Gdańsku, pod sceną bawiło się 45 tysięcy osób! To właśnie dla nich Dawid Podsiadło zagrał aż trzy nowe piosenki, a także swoje szlagierowe już przeboje.

Zebrani na stadionie fani wokalisty mogli usłyszeć między innymi Szarość i róż a także taneczny POST, które Dawid Podsiadło zagrał na żywo po raz pierwszy. Na scenie pojawiło się również wiele gości. Między innymi trzydziestoosobowa Młodzieżowa Orkiestra OSP Nadarzyn, która spotkała się z niezwykłym entuzjazmem publiczności. Podsiadło z zespołem powrócił także do zakończonej w zeszłym roku i zwieńczonej koncertowym albumem, akustycznej trasy Leśna muzyka, wykonując kilka utworów z udziałem sekcji dętej w zmienionych, kameralnych aranżacjach.

Dawid Podsiadlo i Ralph Kaminski – Kosmiczne Energie (na żywo z trasy Leśna Muzyka)

Następnie do wokalisty zaczęli dołączać inni przyjaciele po fachu. Na samym początku pojawiła się sanah, która wspólnie z Dawidem wykonała utwór Ostatnia nadzieja. Podsiadle towarzyszyli także Kortez i Zalewski, wykonując razem jeden z największych polskich przebojów ostatnich lat, czyli Początek. Na zakończenie, przed publicznością pojawił się jeszcze Taco Hemingway. Ta dwójka w 2019 roku zagrała już koncert stadionowy, a wydarzenie to przeszło do historii rodzimej muzyki. Artyści wykonali w Gdańsku Tamagotchi i W piątki leżę w wannie.

sanah i Dawid Podsiadło – ostatnia nadzieja, posłuchaj!

Drugi z serii koncertów odbędzie się 18 czerwca w Tarczyński Wrocław Arena, a finał – 25 czerwca na Stadionie Śląskim w Chorzowie. W sprzedaży zostały już tylko ostatnie bilety na koncert w Chorzowie. Łącznie na trzech koncertach bawić będzie się ponad 160 tys. widzów.

Dawid Podsiadło po raz kolejny przesuwa granice swoich muzycznych spektakli. Wokalista zagrał koncert dla 45 tysięcy osób! Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Dawid Podsiadło z kolejnymi rekordami Po blisko dwóch latach przerwy […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →