kadr z making offu akcji dla WOŚP

Dawid Podsiadło wspomina 9 lat od wydania „Comfort and Happiness”

Podziel się newsem:

W 9. urodziny debiutanckiej płyty Comfort & Happiness Dawid Podsiadło postanowił podzielić się z fanami garścią przemyśleń i zapowiedzieć niespodzianki podczas najbliższego koncertu w Gdańsku. Sprawdź szczegóły.

Prawie dekada Podsiadły na scenie

Dawid Podsiadło przez blisko dekadę na scenie stał się jedną z najważniejszych postaci polskiej muzyki. Stąd oczekiwanie na jego nową płytę jest ogromne. Ciężko się dziwić, od premiery Małomiasteczkowego mijają już blisko 4 lata. O nowościach od Dawida nic nie wiemy, natomiast sam artysta podzielił się garścią przemyśleń dotyczących swojej kariery w związku z 9. urodzinami jego debiutanckiego albumu Comfort and Happiness. Zapowiedział także, że na najbliższym koncercie w Gdańsku z racji na tę rocznicę fani mogą spodziewać się niespodzianek. Może to będzie moment, gdy dowiemy się czegoś więcej o nadchodzących ruchach Podsiadły? Musimy poczekać do 4 czerwca. Poniżej znajdziecie treść wpisu Dawida Podsiadły na Instagramie.

Post z Instagrama Dawida Podsiadły

Comfort and Happiness wielkim sukcesem

Wspomniana debiutancka płyta Dawida Podsiadły, Comfort & Happiness, okazała się jego przepustką do muzycznej „pierwszej ligi”. Po dwóch latach od wydania osiągnęła status diamentowej, co oznacza aż 150 tysięcy sprzedanych egzemplarzy. Duże są w tym z pewnością zasługi utworu Trójkąty i kwadraty, który do dziś pozostaje jednym z największych hitów w dorobku artysty.

Dawid Podsiadło – Trójkąty i kwadraty

W 9. urodziny debiutanckiej płyty Comfort & Happiness Dawid Podsiadło postanowił podzielić się z fanami garścią przemyśleń i zapowiedzieć niespodzianki podczas najbliższego koncertu w Gdańsku. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →