Dawid Podsiadło i Taco Hemingway odświeżają nieco “Tamagotchi”


10 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Dawid Podsiadło podczas swoich stadionowych koncertów zaśpiewał Tamagotchi razem z Taco Hemingwayem. Posłuchajcie!

Tamagotchi powraca po raz kolejny

Nie tak dawno pisaliśmy dla Was o fenomenie Dawida Podsiadło, który raz za razem, koncert za koncertem i stadion za stadionem doprowadza do tego, że jego spektakle wyprzedawane są do ostatniego biletu.

Przeczytaj także: Dawid Podsiadło – czy w Polsce brak już innych headlinerów? [opinia]

Dawid Podsiadło headliner męskie granie
fot. Bartłomiej Kuczkowski

Fenomen artysty mierzyć możemy na naprawdę wiele sposobów. Jednym z nich są na pewno zapraszani przez Podsiadło goście, którzy dolewają oliwy do muzycznego ognia. Idealnym przykładem takiej współpracy jest duet Dawida razem z Taco Hemingwayem przy okazji piosenki Tamagotchi.

Jego ostatnią odsłonę z występu na żywo możecie zobaczyć już teraz na kanale Dawida Podsiadło. Została ona zarejestrowana podczas koncertu wokalisty na stadionie Polsat Plus Arena Gdańsk w dniu 4 czerwca. Pod sceną bawiło się wtedy ponad 45 tysięcy osób!

Dawid Podsiadlo i Taco Hemingway – Tamagotchi, posłuchaj!

Podczas spektaklu do wokalisty dołączyli również inni przyjaciele po fachu. Wśród nich znaleźli się między innymi sanah, która wspólnie z Dawidem wykonała utwór Ostatnia nadzieja, a także Kortez i Zalewski, wykonując razem jeden z największych polskich przebojów ostatnich lat, czyli Początek.

Drugi z serii koncertów odbędzie się 18 czerwca w Tarczyński Wrocław Arena, a finał – 25 czerwca na Stadionie Śląskim w Chorzowie. W sprzedaży zostały już tylko ostatnie bilety na koncert w Chorzowie. Łącznie na trzech koncertach bawić będzie się ponad 160 tys. widzów.

Dawid Podsiadło podczas swoich stadionowych koncertów zaśpiewał Tamagotchi razem z Taco Hemingwayem. Posłuchajcie! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Tamagotchi powraca po raz kolejny Nie tak dawno […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →