kadr z okładki singla „ostatnia nadzieja”

Sanah, mimo “Uczty”, ciągle jest głodna, co pokazuje nowe zestawienie OLiS


09 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Związek Producentów Audio Video opublikował kolejne zestawienie OLiS. Na przełomie maja i czerwca Oficjalną Listę Sprzedaży zdominowała sanah, umieszczając trzy swoje płyty w pierwszej piątce.

Sanah podbija OLiS

Dziś pojawiło się kolejne notowanie OLiS, z którego wynika, że między 27 maja a 2 czerwca najwięcej płyt w Polsce sprzedała sanah. Autorka Uczty w pierwszej piątce zestawienia pojawiła się aż trzykrotnie. Na szczycie podium znalazł się najnowszy album artystki, który sprzedał się w nakładzie przekraczającym sześćdziesiąt tysięcy egzemplarzy. Związek Producentów Audio Video już jakiś czas temu przyznał w związku z tym podwójnie Platynową Płytę.

Zobacz: Sanah z imponującym wynikiem odtworzeń swoich teledysków

@idewtango WSZYSCY NA UCZTAH #sanah #dariazawialow #eldorado #ucztatour2022 #uczta #idewtango #dc #fyp ♬ dźwięk oryginalny – Tango 💃🏼

Sanah ponownie pojawiła się na ostatnim miejscu podium wraz z Irenką. Album otrzymał już diamentowe wyróżnienie za sprzedaż ponad stu pięćdziesięciu tysięcy płyt. Diamentową Płytę posiada również Królowa Dram, która znalazła się na piątym miejscu OLiS. Pomiędzy Ucztą a Irenką znalazł się Harry’s House Harry’ego Stylesa, który w zeszłym tygodniu debiutował na pierwszym miejscu.

Sanah feat. Ania Dąbrowska – Baczyński (Pisz do mnie listy)

Najnowsze OLiS prawie bez nowości

W dzisiejszym zestawieniu pojawiło się wyłącznie siedem debiutujących krążków. Najchętniej kupowanym albumem wśród nowości okazał się Cancer Culture od Decapitated. Płyta znalazła się na czwartym miejscu. Na dwunastej pozycji znalazł się Diamond Star Halos od Def Leppard, natomiast dwie lokaty niżej A State of Trance 2022 Armina van Buurena.

Dziewiętnaste miejsce należy do soundtracku filmu Top Gun: Maverick. Kolejny debiutujący materiał znalazł się dopiero dwadzieścia miejsc dalej. Jest to album Farewells od Jakuba Józefa Orlińskiego i Michała Biela. Ostatnie dwie nowości to Cisza w bloku Nangi na czterdziestym czwartym miejscu oraz soundtrack do Top Guna dwie pozycje niżej.

Decapitated – Cancer Culture – odsłuch albumu

Związek Producentów Audio Video opublikował kolejne zestawienie OLiS. Na przełomie maja i czerwca Oficjalną Listę Sprzedaży zdominowała sanah, umieszczając trzy swoje płyty w pierwszej piątce. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →