kadr z teledysku „As It Was”

Harry Styles podbija rynek muzyczny w Polsce. „Harry’s House” na szczycie OLiS


02 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Związek Producentów Audio Video opublikował kolejne zestawienie OLiS. W tym tygodniu najwięcej płyt sprzedał Harry Styles. Brytyjczyk dzięki Harry’s House przegonił m.in. sanah, Kinniego Zimmera i Zbigniewa Wodeckiego.

Harry’s House najpopularniejszym albumem w Polsce

Dziś w Internecie ukazało się najnowsze notowanie OLiS. Według Oficjalnej Listy Sprzedaży najpopularniejszym albumem w okresie od 20 do 26 maja był Harry’s House Harry’ego Stylesa, który ukazał się 20 maja. Brytyjczyk tym samym wyprzedził inną premierę, tj. Mowę ciemną Donguralesko. Harry’s House składa się z trzynastu piosenek, które łącznie trwają czterdzieści dwie minuty. W żadnym z utworów nie pojawili się goście.

Zobacz: Harry Styles: naprawdę jak w domu, ale to Harry’s House [recenzja]

Podium zamyka sanah z albumem Uczta, której Związek Producentów Audio Video przyznał już podwójnie Platynową Płytę za sprzedaż ponad sześćdziesięciu tysięcy egzemplarzy. TOP5 zamykają kolejno Kinny Zimmer z LETNISKIEM i Zbigniew Wodecki w ramach Empik Collection.

Harry Styles – Harry’s House – odsłuch albumu

Nie tylko Styles i DGE. Kto jeszcze debiutował na OLiS?

W pierwszej dziesiątce znalazły się jeszcze trzy debiutujące pozycje. Na szóstym miejscu uplasowała się Cleo z albumem Vinylova wydanym przez Musicom. Dwie lokaty niżej figuruje 1988 z RULETĄ nakładem Def Jam Recordings Poland. Tuż pod nim znalazł się Dawid Obserwator, zamieszczając Trudnego chłopaka pod banderą Step Records.

Na dwunastej pozycji znaleźli się Pusher i Oska030 z albumem Baba Hassan. Kolejna z nowości widnieje dopiero na dziewiętnastym miejscu, tj. Wilczy pęd Patrycji Markowskiej. W pierwszej trzydziestce pojawili się jeszcze Sydoz z krążkiem Stary nowy rocznik na dwudziestej piątej lokacie oraz Przytul Stanisławy Celińskiej na dwudziestej ósmej pozycji. Ostatnią z nowości jest Entre Eux Deux od Melody Gardot i Philippe Powella.

Związek Producentów Audio Video opublikował kolejne zestawienie OLiS. W tym tygodniu najwięcej płyt sprzedał Harry Styles. Brytyjczyk dzięki Harry’s House przegonił m.in. sanah, Kinniego Zimmera i Zbigniewa Wodeckiego. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →