Autor: Rex Features/East News

Harry Styles – milion przeciwko broni


31 maja 2022

Podziel się newsem:

Harry Styles postanowił przekazać część swego dochodu z trasy Love On Tour na rzecz Everytown for Gun Safety Support Fund w USA.

Harry Styles w wydaniu: aktywista

W związku z niedawną masakrą, która miała miejsce nieopodal San Antonio w stanie Teksas w USA, podczas której zginęło około dwudziestu jeden osób (w tym dziewiętnaścioro dzieci), ponownie uaktywnił się temat wolnego dostępu do broni. W Internecie rozgorzała dyskusja, a w sprawę zaangażowali się również artyści poprzez komunikaty w social mediach czy nawet i konkretne działania. Na przykład BTS dziś spotkają się z Joe Bidenem, żeby omówić problem przemocy na tle rasowym wobec Azjatów, natomiast Harry Styles zdecydował się przekazać dużą darowiznę na rzecz Everytown for Gun Safety Support Fund w USA.

Przeczytaj: Harry Styles: naprawdę jak w domu, ale to Harry’s House [recenzja]

Harry Styles broń
fot. Marvin

Milion dolarów przeciwko broni

Na swoim Instagramie parę dni temu Harry zamieścił post, w którym wyraził głęboki smutek spowodowany wydarzeniami, które miały miejsce w Uvalde.

Tak jak wy wszyscy, byłem całkowicie zdruzgotany niedawną serią masowych strzelanin w Ameryce, których kulminacją był ostatni atak na Szkołę Podstawową w Uvalde. Na naszej trasie po Ameryce Północnej będziemy partnerować organizacji Everytown, która pracuje nad ukróceniem przemocy z użyciem broni, przekażemy darowiznę na wsparcie ich wysiłków oraz wesprzemy organizowane przez nich akcje.

– napisał Harry Styles

Artysta zadeklarował, że z nadchodzącej trasy Love On Tour przekaże ponad milion dolarów (791 tysięcy funtów) dla organizacji Everytown for Gun Safety Support Fund w USA, która zajmuje się kwestią uregulowania sprzedaży broni w Stanach Zjednoczonych oraz prowadzi działalność edukacyjną na temat przemocy z jej użyciem.

Harry Styles postanowił przekazać część swego dochodu z trasy Love On Tour na rzecz Everytown for Gun Safety Support Fund w USA. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Harry Styles w wydaniu: aktywista […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →