kadr z teledysku „Daylight"

Harry Styles w „Daylight” w obrotach Jamesa Cordena


27 maja 2022

Podziel się newsem:

Harry Styles wypuścił teledysk do Daylight wyreżyserowany przez Jamesa Cordena. Klip kosztował trzysta baksów i został zrobiony w trzy godziny.

Harry Styles w budżetowej wersji. Można? Można!

Harry’s House ukazał się dokładnie w zeszłym tygodniu i jak było do przewidzenia, zbiera świetne opinie oraz coraz silniej pozycjonuje się liczbowo w statystykach artysty. As It Was ma w tym momencie grubo ponad 500 milionów streamów na Spotify i jest to utwór, który najszybciej dobił do tego wyniku. Jako pierwszy singiel z albumu, teledysk do tego numeru ukazał się miesiąc temu i do tej pory był jedynym materiałem promującym płytę.

Właśnie opublikowano drugi – wideo do numeru Daylight, które zostało nakręcone w nadzwyczajnych warunkach. Za realizację nagrania był odpowiedzialny James Corden. Praca nad klipem całościowo trwała trzy godziny, a jego wyprodukowanie kosztowało trzysta dolarów. Innymi słowy – po taniości.

Przeczytaj: Harry Styles: naprawdę jak w domu, ale to Harry’s House [recenzja]

Harry Styles Daylight James Corden
kadr z Daylight Harry’ego Stylesa

Daylight: Making of

James Corden jest brytyjskim komikiem, producentem filmowym i gospodarzem popularnego programu The Late Late Show. W ramach talk-show z udziałem Harry’ego Stylesa nieoczekiwanie powstał teledysk do Daylight. Bardzo budżetowy (to trzeba zaznaczyć), który zrealizowano jedynie w trzy godziny. W klip wmontowano również sceny tzw. making of, pokazujące, jak nakręcono poszczególne ujęcia, między innymi pracę na green screenie.

Na pewno nie jest to ostatni teledysk promujący Harry’s House – fani wciąż czekają na ten, w którym Harry w wielkim łóżku jeździł po ulicach Londynu. Nie wiadomo jednak, kiedy ukażą się kolejne materiały. Od czerwca artysta rusza w trasę po Wielkiej Brytanii i Europie, w ramach których zagra koncert również w Polsce.

Harry Styles: Daylight – Music Video by James Corden

Harry Styles wypuścił teledysk do Daylight wyreżyserowany przez Jamesa Cordena. Klip kosztował trzysta baksów i został zrobiony w trzy godziny. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na nim nowe piosenki Harry Styles […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →