via Facebook

Harry Styles daleko od popu w singlu „As It Was”


01 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Harry Styles wydał pierwszy singiel promujący Harry’s House. As It Was wystarczyło, by faktycznie poczuć się jak w domu.

Harry Styles – kolejna ikona współczesnej muzyki

W związku z nadchodzącym albumem Brytyjczyka fani wiążą liczne nadzieje. On za to wybitnie lubi zaskakiwać swoją publiczność. Pierwsza płyta poraziła powagą, druga spełniła od A do Z wymogi idealnego popowego krążka. Jaka więc będzie trzecia?

Inna. Ja się z tego bardzo cieszę, ponieważ solowa twórczość Harry’ego Stylesa po prostu płynnie się rozwija. I w dodatku dzieje się to całkiem naturalnie, bez zbędnych odchyleń od obranej przez niego ścieżki. Muzyka rozrywkowa w dość bogatej oprawie, a mówiąc bogatej, nie mam oczywiście na myśli rozległych partii instrumentalnych, tylko w pełni zamierzone czerpanie z muzycznych tradycji. Na pierwszej płycie były to wyraźne inspiracje ikonami, takimi jak David Bowie czy Prince, podczas gdy Fine Line popłynęła w popowe wzorce.

Harry’s House, sądząc po pierwszym singlu, także wybrzmi zupełnie różnie. As It Was zapowiada nową erę, a ja mam co do niej swoje przypuszczenia.

Przeczytaj: Harry Styles zapowiada nowy album. Znamy datę premiery „Harry’s House”

Harry Styles As It Was

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej

As It Was to ta piosenka, która zawsze z Wami będzie. Komfortowa. Bezpieczna, lecz nie jest to absolutnie zarzut, tylko gest podzięki, za utwór na dobre i na złe. Ten nowy Harry Styles mniej skłonił się ku przebojom, są to znane tory. Alternatywa już pełną gębą, odnajdą się w niej fani Wallows, Circa Waves czy Blossoms. Porównanie mniejszych do większych o dziwo ma tu rację bytu. Czasami liczby, które potrafią być oszałamiające, wytrącają klimat. W przypadku Harry’ego, to się nie dzieje.

Dlatego wróżę pomyślnie – ze względu na zmienne tropy, na twórczość od serca, na miękkość tego nowego materiału. Harry’s House sensorycznie będzie się odczuwać jak spanko w wygodnym fotelu pod ulubionym kocykiem. Na tym etapie po prostu nie wierzę, by było inaczej.

Premiera Harry’s House już 20 maja a preorder możecie zamówić już teraz przez oficjalną stronę artysty.

Harry Styles – As It Was (Official Video)

Harry Styles wydał pierwszy singiel promujący Harry’s House. As It Was wystarczyło, by faktycznie poczuć się jak w domu. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →